Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszívót vegyek?

Milyen porszívót vegyek?

Figyelt kérdés

Maximum csak 20000 Ft ért tudok venni, az a Max!

Mit vegyek figyelembe? Hogy viszonylag erős legyen, nekem mindegy hogy porzsákos vagy a nélkuli. A lényeg hogy azért erős legyen, jó 20 ezerért én se várom a nagy csodát, köszönöm előre is



2019. jan. 16. 23:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Néztem az euroniscban a neten vannak 12-20 között csak nem tudom mit vegyek figyelembe, mitől számít jónak? Az hogy 700 vagy 1200 wattos mi a kulonbseg? Az csak fogyasztás? Vagy attól függ hogy erősebben szív hogy hány wattos?
2019. jan. 16. 23:33
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi nem rég rendeltünk egy ilyet és nagyon jó.

[link]

2019. jan. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem igen ez jónak tűnik.
2019. jan. 17. 07:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért a vásárlók véleményét nem nagyon láthattad ezek szerint.

Keresd inkább az Index fórumon a porszívós topikot, ezt ott lefikázzák egyből, gondolom.

2019. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van mint a 2. linken és nagyon jó.
2019. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemcsak a motor teljesítménye számít, annál fontosabb a szívóerő teljesítménye, abból pedig mindenképp legalább 400 watt körüli ajánlott! Bár ezt csak véletlenszerűen lehet megnézni az adatlapon, mivel az Árukereső szűrőjében erre sajnos nincs külön opció! :/

Nem árt az se, ha van Hepa szűrője, ez ugyanis meggátolja, hogy apró porszemcsék esetlegesen visszakerüljenek a levegőbe, allergia esetén főleg sokat számít.

A porzsák nélküli annyival előnyösebb, hogy ha kivesszük a műanyag tartályt, könnyen bele lehet ereszteni a tartalmát a kukába. Könnyű kivenni/visszatenni, üríteni, és nem porzik annyira!

Nekünk itthon például ETA 1478 Sabine van, nagyon jól működik, pedig nem mostani, kb. 5 éve vettük. De ahogy láttam, még mindig kapható, viszont kicsivel drágább, 22 000 Ft legolcsóbban. Évekkel előtte is volt már itthon egy ETA porszívó, az is nagyon jó volt, tehát ezt a márkát bátran merem ajánlani!

20 ezerig az egyik legjobb porszívó, amit találtam: ETA 2507 Tiago, vagy pedig Daewoo RC-L384. Viszont a Daewoo-nál kissé nehezen hihető szerintem, hogy nem csak a motor, hanem a szívóerő is 1400 watt, ahhoz nagyon durván hangzik, főleg egy mindössze 18 ezer forintos porszívó esetében, de ki tudja biztosan...

2019. jan. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd megnézem ezeket mindenképp :)
2019. jan. 29. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!