Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fém vagy műanyag szárú botmixe...

Fém vagy műanyag szárú botmixer - melyik jobb?

Figyelt kérdés
Csak műanyaggal van eddig tapasztalatom, most vennék egy újat, de tényleg jót szeretnék.

2019. febr. 11. 20:48
 1/7 repulo ***** válasza:
100%

Milyen volt eddig, mi nem tetszett rajta?

Nekem egy műanyag testű 400 Wattos Bosch van, én meg vagyok vele elégedve.

2019. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülök az ajánlott típusoknak is, de elsősorban azt szeretném megtudni, hogy mik a fém és a műanyag szár előnyei/hátrányai. Meg ha már itt felmerült a teljesítmény, akkor hogy számít-e az, hány wattos a gép. A skála elég széles, ~300-900 W-ig lehet kapni termékeket.
2019. febr. 11. 21:15
 3/7 repulo ***** válasza:
100%

Mondjuk én találtam 185-től, 1000 Wattosig mindenfélét.

Szerintem nincs nagyobb jelentőssége a szár anyagának, hacsak nem sűrű agyagot akarsz mixelni vele fazekas munkához.

Ha elejted, a gagyibb műanyag esetleg eltörhet, a fém meg behorpad.

2019. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy műanyag szárú moulinexet néztem ki, mert ilyet már próbáltam és bejött, mert nem fokozatokban állítható a pörgési sebesség, hanem a nyomás erősségétől függ és eléggé éles is. Viszont a családom szerint a 350 W nem elég és fémszárúnak kéne lennie. Az indok, hogy szerintük jobb - tapasztalat nélkül állítva. Ezért kérdeztem, hátha valakinek van tapasztalata.
2019. febr. 12. 23:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony van jelentősége. A fémet ha belenyomod a forró ételbe és hozzáér az edény aljához, akkor sem fog megolvadni, ellenben a műanyaggal.
2019. febr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha a kérdező csak a tejes holmijaihoz használja, attól nem fog elolvadni.

Én személy szerint kihagytam a botmixert a sorból otthon.

Az aprítógép nyitja, és a smoothie készítő zárja a sort.

Ez a kettő lefedi a szükségleteket nálunk.

https://www.youtube.com/watch?v=qBoczefO0lY

https://www.youtube.com/watch?v=WvA-9g2wCSI

2019. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én tuti fémet vennék. A műanyagból ki tudja, hogy mik olvadhatnak ki az ételbe a melegtől vagy akár savas közegtől. Ráadásul szerintem higénikusabb is fémet használni, mert azon kevésbé raganak meg a bacik.
2020. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!