Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit kell figyelembe venni...

Mit kell figyelembe venni porszívó vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Porszívót akarok venni.


Melyik a jobb: porzsákos vagy porzsák nélküli?


Milyen adatot kell figyelembe venni? Hogy hány W a teljesítménye?


Tanácstalan vagyok.



2019. febr. 22. 17:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha W teljesítményt, akkor melyik az, amelyik már kifejezetten jó?
2019. febr. 22. 17:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Szivoerot és ha tartályos akkor azt hogy mennyire könnyű a tartályt kipucolni illetve ha telítődik akkor csökken e a szivoero
2019. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minél nagyobb legyen a portárolója, ez van már 30 literes is. A porzsák nélküli szerintem sokall jobb, mert azt sokáig lehet takarítani , kimosni is. Ipari porszívót vegyél.

Mi most vettünk egy FIELDMANN FDU 2003-E porszívót és nagyon jó.

2019. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Porzsák nélküli a jó, nyilván tisztítani kell, de legalább nem kell szenvedni a porzsák beszerzéssel.

Minden porszívó adatlapján kell lennie besorolásnak, hogy milyen "talajon" milyen besorolása van.

A teljesítmény sok helyen nincs feltüntetve, mivel már nem kötelező, így nem is teszik. De amúgy se volt soha lényeges, csak sokan nem a besorolást nézik.

2019. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kinek mi a heppje.

Rühellem ha ordít, visít és a szobában fújja szét az elején beszívott levegőt, felkavarva a maga mögött-körül lévő területet, meg úgy az egész szobát.


Nekem egy központi porszívó lenne az ideális, abból is a vízszűrős, automata ürítésű, de panelházban álmodhatok ilyenről.


Így van egy takarítógépem jó hosszú gégecsővel amit beteszek a WC-be és ráhajtom az ajtót.

2019. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!