Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Momert kávéfőzők milyenek?...

A Momert kávéfőzők milyenek? Láttam áruházakban és az volt a dobozán hogy magyar termék. Jók mint a sajnos megszűnt Szarvasi gépek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szűnik meg a "Szarvasi gyár", legalábbis ezt a hírt olvastam. Lehet, mást is fog gyártani, de ez volt a siker termékük
2019. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 repulo ***** válasza:
Nekünk Capriccio volt vagy 10 éve, úgy emlékszem viszonylag hamar megadta magát.
2019. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Eléggé megosztóak a vélemények, én nem vennék. A legtöbben illesztési hibákra hivatkoznak, pár embernél felrobbant, a kávétartót lelökte. Ezek után sose vennék.

Szarvasi jó, csak drága ahhoz képest, hogy magyar, na meg nem lehet tudni mi lesz fél év múlva vele,lesz-e alkatrész pl. hozzá.

2019. márc. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Kínai az.


A szarvasi gépek meg elavultak. A gyár bennrekedt a szocializmus eszméiben, nem volt képes nyomkodós, kapszulás kávéfőzőket gyártani, hát lenyelte az ikea halálcsillaga és az idióta vezetőség.

2019. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Túl nagy falatot vállaltak be, vagy az sem volt normális, aki kitalálta ezt a lámpát:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=0S62FJEUjt4

A lámpa túlbonyolított, amit nem tudtak kifogástalan minőségben előállítani, ezért az Ikea visszalépett, a gyártásba fektetett pénz pedig akkora veszteség, ami az egyébként is gyengélkedő céget kivégezte.

Szerintem az Ikea lépése sajnos jogos volt, mert akármilyen kacatot nem árusíthatnak világszerte. Ráadásul még ennek ellenére is próbálnak segíteni állítólag, hogy ne legyen akkora a csapás, vagy legalábbis nem hirtelen, hanem fokozatos átmenetben szakítják meg a kapcsolatot.

2019. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Kaphatók még Szarvasi kávéfőzők, és egyáltalán nem drágák! Az egyik legjobb*, amiről tudok: Szarvasi SZV-623 Cafe Brill, és már 13 500 Ft-tól kapható legolcsóbban! Amúgy a cég anyagi nehézségére nem magyarázat a kapszulás gép hiánya, mert sokan eszpresszót akarnak, és ahogy látom, a kérdező is, ha már felhozta a Szarvasit, ami abszolút nem gyárt kapszulásat!

*= 6 személyes gyári kiöntő, 2 és 6 személyes szűrő, 15 bar gőznyomás.

2019. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Oké, szerintem drága csak akkor, de nem annyira jó kávét főz. A munkahelyemen is Szarvasi van, napi 2-3x főzünk vele, minőségileg amúgy minden oké, sok éve megvan, erre nincs panasz. Otthonra viszont nem vennék sosem.

Amúgy nekem most kapszulás van, szeretem, viszont a gépet 2x kellett 1 éven belül szervízbe vinni, a sok kapszulával meg lehetetlen felvenni a harcot, meg állandóan keresgélni, utánamenni elég macera, szóval én is sima gépet fogok nemsokára venni.

2019. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%

Amúgy a Szarvasi SZV-623 jó lesz 4 BAR-nak is, nem tudom honnan jött a 15.

Én 15 alatt nem is vennék kávéfőzőt, nekem az gyenge.

2019. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!