Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy kínai piros LED-es...

Van egy kínai piros LED-es asztali digitális órám, ami hőmérsékletet is mutat. A ZX-13A óra, nagyon hasonlít rá. A gond az, hogy tegnapig tökéletesen mutatta a 24 órás verziót, ma már csak a 12-órást mutatja, és kezdi 1-12-ig. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos a kézikönyvem nincs meg, nem tudom, hogy mit nyomtam meg rajta amitől átváltott. Persze próbáltam az összes gomb (4 van rajta) kombinációt, de nem sikerült.

#ZX-13
2019. márc. 8. 02:19
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom biztosan hogy van-e rajta, de keress olyan gombot vagy kapcsolót, amin 12/24 felirat van.
2019. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs rajta 12/24 gomb. Úgy könnyű lenne. Mint mondtam évekig jól működött és egy hosszabb áramkimaradás után lett ilyen.
2019. márc. 11. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó.

Akkor milyen gombjai vannak?

Fotó?

2019. márc. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 3/

Tehát akkor nem olvastad el az általam linkelt témát, ahol egy lehetséges megoldás szerepel?

Plusz még azt sem tudod, hogy illett volna reagálni valamit?

Vagy mondjam azt, ha te így állsz hozzá, akkor engem sem érdekel a problémád?

2019. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szétszedtem az órát, és egy 10 kOhm-os ellenállást ráforrasztottam egy drótra, az ellenállást pedig a GND (föld) fontra a panelen. Majd a drót lecsupaszított végével egyenként végig érintettem a soklábú fő IC lábait. Ezt mind, persze bekapcsolt órával. Az egyik láb érintésekor átváltott 24 órás üzemmódba. Ennyi.
2022. aug. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!