Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Galériás lakásba milyen...

Galériás lakásba milyen klímát nézzünk?

Figyelt kérdés

Olyan június környékén szeretnénk beszereltetni egy légkondit a galériás lakásunkba. kb 4-4,5 méter a belmagasság, fent szokott nyár végére olyan 26-27 fok lenni, én viszont 22 fokban sem tudok már aludni.. Az ablak kinyitása nem opció, mert a szomszédos üzlethelységbe költözött egy étterem és pont az ablakaim elé beraktak egy elszívóventillátort, amitől aludni nem lehet (hangos) nyitott ablakkal, így marad a klíma.

Az oldalfali klíma ha a galériával gyakorlatilag "szemben" van, fel fogja fújni a hideg levegőt? Vagy ezek lefele fújják a levegőt? Milyet kellene néznünk? Kicsit szeretnék előre tájékozódni, de neten keresgélve annyi infót találtam, hogy kb elvesztem.



2019. márc. 16. 22:07
 1/3 A kérdező kommentje:
A galéria állógaléria, a plafont nem lehet lejjebb hozni, mert akkor a galéria egy része használhatatlanná válna (ott jelenleg 2 m magas szekrények vannak, ott van az összes ruhám, stb).
2019. márc. 16. 22:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Most is beszereltetheted. Olcsóbb, van kapacitás, nem kell rá várni. Addigra kiderül ha van valami baja.

Kijön egy szaki felmérni és megmondja mit ajánl. Te pedig hogy hol a határ.

2019. márc. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gabesz147 ***** válasza:

Ha szembe van a galériával, az jó, de kis idő alatt bárhonnét le fogja hűteni a szobát. Nekem a szoba sarkába volt célszerű elhelyezni (ablak, erkély miatt), de akárhogy van beállítva a terelőlapát, hamar kellemes idő lesz :-). A terelővel kicsit felfelé is irányíthatod a fújást, erősséget, sebességet is állíthatsz.


Légköbmétert nem írtál, de számolgathatsz előre, amíg a kinézett felmérő szerelő mond valamit:


[link]

2019. márc. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!