Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy tudnám megfejteni a...

Petrovics Milán kérdése:

Hogy tudnám megfejteni a gépemre írt kódot?

Figyelt kérdés
Az anyám a bátyámmal kódot iratot a gépemre, tudna valaki segíteni, hogy milyen programmal törhetném fel, ugyanis hétvégén oda engednek.

2019. márc. 24. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen kód?
2019. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha hétvégén a géphez engednek, akkor előtte "felnyitják" Neked.

A hét többi napján pedig úgysem engednek a géphez, akkor meg minek a kód?

2019. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jelszavazták a gépet, gondolom a Windowst.

Hadd gondoljak ki mindent, amit te nem írtál le!

Mindegy egyébként, ezt így senki nem fogja neked feltörni.

Ha volna rá lehetőség, a fórumos válaszolók akkor sem szívesen segítenek hasonló ügyekben.

2019. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha filctollal írták, akkor megpróbálhatod letörölni.
2019. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítsèget. Nos egy 5 éves vacak lenovo laptopom van. A kód észrevétlen megfejtése (ami nem bios kód), azért kell mert képtelen vagyok foglalkozni a tételeimmel, mert a telefonom már eleve alkalmatlan erre a dologra (mivel nyomógombos), a anyámnak meg magyarázhatom nem hajlandó megérteni, hogy neten küldik a tételeket. A tervem az volt, hogy míg ő esetleg mással van elfoglalva addig én hétközben képes lennék legalább összegyűjteni az anyagot és időben kihalászni az iskolai facebook csoportból. Aztán meg hétvègèn valahogy kinyomtatni.
2019. márc. 24. 23:43
 6/9 A kérdező kommentje:

Remélem eleget indokoltam és hajlandó lesz valaki segíteni és nem kekeckedik majd, hogy nem elég hihető a helyzetem vagy stb., és ha több infó kell szóljatok.

Előre is köszi.

2019. márc. 24. 23:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen mellesleg windows 7.
2019. márc. 24. 23:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Iskolai könyvtárban van számítógép ;)
2019. márc. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos nincs. Na mindegy, majd megoldom valahogy.
2019. márc. 25. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!