Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol tudok kábelt szerezni hozzá?

Hol tudok kábelt szerezni hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy régi Lexmark Z45 típusú nyomtatóm, amit a mamámtól kaptam, de a kábel sajnos nincs meg hozzá.

Nézegettem, hogy tudok-e ugyan olyan tápkábelt venni, de nem találtam ehhez a típushoz már sehol.

A gép 30V és 0.40A, szóval ha találok egy ilyen tápot az mehet bele?

Nem igazán értek a nyomtatókhoz, szóval lehet hülye a kérdés.



2019. ápr. 29. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán az eBayen:

* [link]

de az itt elérhető:

* [link]

kézikönyv alapján ez egy 2002-es modell, szóval készülj fel arra, hogy:

* mivel tintasugaras, az be lehet száradva

* festékpatront kissé körülményes lesz hozzá venni

* az új Windowsokhoz kétséges a terméktámogatása

2019. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De ahogy nézem, toner még kapható:

* [link] - fotó

* [link] - színes

* [link] - fekete

2019. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Toner a lézernyomtatók kazettájában lévő viaszos porkeverék neve.

Sokan a tonerkazettát nevezik tonernek, de ez valami szokásos parasztos rövidítés lehet (szokásosan a gondolkodás bármi jele nélkül).

2019. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Mindenki érti, mire utal az ember.

Kössünk már akkor bele, hogy

- Az GNU/Linux és nem Linux

- Gyorsfagyasztott élelmiszer és nem Mirelit

- Járművezetői engedély és nem jogsi

- Forgalmi engedély és nem forgalmi

- Szülői értekezlet és nem szülői

- Mobiltelefon és nem mobil

- stb...


Te valami ügyvédféle lehetsz...

2019. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4

Nevetséges vagy.

Orbitális butaságot írtál, kijavítottam.

Egy ilyen GYÍK-oldal elvi funkciója nem az, hogy te itt a butaságaid terjeszd.

Elvileg épp okosságok terjesztésére való.

Tévhitek eloszlatására.

Szívesen...


Mennyivel egyszerűbb lett volna, ha azt mondod, hogy tényleg, eltévesztettem.

De nem, neked muszáj önérzeteskedni, hepciáskodni, erőltetett példákkal kínlódni. Szánalmaskodni.

2019. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt ugye vágod, hogy a #2-t nem én írtam? Én csak abba kötöttem bele, hogy ha valaki azt mondja, hogy toner, nyilván a tonerkazettára gondol, hiszen simán toner port az átlag ember sosem használ, mert az max fénymásolókba van simán palackban és kazetta nélkül, de azt meg nem cserélgeti az átlagember.


Nem mellesleg ha tintasugaras nyomtató, akkor eleve tintapatron kell bele és nem tonerkazetta.

2019. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sietnem kellett valahová, amikor írtam, de mindegy lényegében, mert a toner fogalmának tisztázása is jogos okoskodásnak számít egy ilyen oldalon, meg általában minden fórumon szoktak helyesbíteni az emberek, akár ezt is, meg más fogalmakat is.

Egy apró információ, amit szívességből és az okoskodáshoz való elemi jogosultság alapján megoszt az ember, ennyi.

Hol szabad okoskodni, ha nem itt?

Akinek nem tetszik, nem törődik vele, de ilyen oldalakat olvasnak azok is, akik esetleg csendben tudomásul veszik, ennyivel is többet fognak tudni.

Miért baj ez?

Csak neked mégis fontos kötekedni, mert te egy ilyen kötekedő vagy? Ez csak téged minősít, emberileg.

Simán annyiban kellett volna hagyni, nem a szót szaporítani feleslegesen, terelni a témát, trollkodni.


"Nem mellesleg ha tintasugaras nyomtató, akkor eleve tintapatron kell bele és nem tonerkazetta."

Komolyan? Mindenki érti, mire utal az ember, ez most tényleg egy felesleges okoskodás volt.

2019. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pax uraim (hölgyeim, egyebeim)!

Mea culpa, mea maxima culpa elírtam #2-es hozzászólásomban a #1-es hozzászólásomban emlegetett patront tonernek írtam. A lónak is négy lába van, mégsem asztal, na...

2019. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!