Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A hűtő attól még fő funkciójáb...

A hűtő attól még fő funkciójában működik, (azaz hűt) ha a lámpája nem világít, mikor kinyitom az ajtót?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 30. 17:59
 1/6 repulo ***** válasza:

Hideg van benne?

Ha igen, akkor igen.

2019. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Per pillanat igen. Csak azt nem tudom, hogy nem-e a korábbi hideget tartja még.
2019. ápr. 30. 18:03
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak a lámpa égett ki, attól még hűt. Ha viszont komolyabb baja van, amitől többek közt a lámpa sem működik, akkor nem.
2019. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:
100%

Nos igen több oka lehet annak hogy a belső világítás nem működik.

Alapvetően a kompresszor és a világítás külön áramkör a készüléken belül. Így ha kap áramot a hűtőgép és a belső világítás vagy az ajtó kapcsolója hibás a hűtés még megy.


Hamarosan kiderül... :)

2019. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Megpróbáltam kicsavarni a fő izzót, hogy nem csapódott-e ki, de nem volt elég kicsi csavarhúzóm, hogy leszedjem a borítást. B tervként beraktam egy pohár vizet, lehűtötte. Szóval valószínűleg csak a körtével van baj.

2019. ápr. 30. 19:38
 6/6 Szirty ***** válasza:

Ha hűt akkor hallanod kell ahogy működik a kompresszora illetve olyankor melegszik hátul a kondenzátor rácsa...

(persze nem folyamatosan, hanem szakaszosan).

2019. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!