Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vajon mennyit fogyaszt egy...

Vajon mennyit fogyaszt egy ilyen sütő /hónap?

Figyelt kérdés

Heti 1-2 alkalmommal használnám, piskotát és sült húst csinálnék benne.

De félek a 2000w-t sokat fogyasztana.

És szégyenlem de 2hónapja sporolok rá, hogy megtudjam venni, sajnos a nyugdíjam nem sok.



2019. máj. 11. 10:52
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]



Itt a link, elnézést.

2019. máj. 11. 10:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Óránként 100.- ft-ot. Ha hetente egyszer sütsz, az kb 200 ft ba kerülne.
2019. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen a gáz az ingyen van, de az meg nem süt jól.
2019. máj. 11. 10:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Piskótát elektromos grillsütőben? Nem tudom, nekem kétségeim vannak, hogy képes-e rá. Ha valaki tudna erről biztosat mondani, szívesen venném. Én sem tudok normális süteményt sütni gázon. :(

Én gáz sütő mellé vettem egy nagyon hasonlót, melegszendvics sütéshez használjuk főleg (süti sütés eddig eszembe sem jutott, de most beletetted a bogarat a fülembe...), mert azt a mi gázsütőnkben lehetetlen normálisan megsütni, mindig megég az alja. Húsokra kiváló, szépen pirítja a felszínét (csináljátok azt is, hogy gázsütőben nagyjából megsütöd, aztán ebben megpirítod).

2019. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Normál díjszabással 75 Ft lenne óránkét, de ez hőfokszabályzós készülék, azaz kikapcsol a fűtés, amikor eléri a beállított hőfokot.

Később visszakapcsol, vagyis innen kezdve csak szakaszosan kapcsolgat be, a hőfok tartása érdekében.

Ezért nem lehet pontosan megmondani a költséget, de a fentinél több nem lehet.

2019. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szirty ***** válasza:

Megemlíteném azt is, hogy szükséges hozzá megfelelő villamos hálózat a lakásban.


Ha másfeles alumíniummal van drótozva a konyha az problémás lehet...

2019. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4

Ez legkeverős így a süti lehetséges, szomszédnak is ilyen van és megy neki.

2019. máj. 11. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, köszi a priviket, az enyém is légkeveréses, akkor megpróbálok a hétvégén sütit sütni benne, nagyon köszönöm! :D
2019. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!