Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hajdu Energomat mosógépbe...

Hajdu Energomat mosógépbe milyen szivattyút vegyek?

Figyelt kérdés
Eredetileg Hanning ew pe 28b4 volt benne, ami 100wattos ez egy felújított gép. Igazából nem értek hozzá, de kiszereltem mert nem stivattyúzott, szereltem már nehezebbet is. Az a gondom, hogy a hajdualkatrész honlapon adnak hozzá kétféle szivattyút, de csak 40 wattosak és az egyik házas, a masik hátz nélküli, olasz (univerzálisnak mondott)gyártmány. Amit meg egy fórumon ajánltak hozzá, egy komolyabb Evig LSZ-b olyat meg nem találok de hasonlót se nagyon....

#mosógép #Hajdú energomat #mosógépszivattyú;
2019. máj. 31. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Látom, rá van írva, hogy 35 W, 20 liter/perc, emelési magasság 1,2 m.

Probléma? Célnak megfelel.

Ráadásul jobb, vagy legalábbis más a konstrukció, amit ezen a képen láthatsz jobban:

[link]

Az aszinkron motor vasmagja csak kívül van, míg a kalickás forgórész a műanyaggal elválasztva bent forog a szivattyú vízterében. Így nincs szükség szimmeringre, ez a hibaforrás kimarad.

Egyébként vicces volt, amikor nekem a szimmering kezdett ereszteni, valami fillérekért kaptam bele, kicseréltem, ennyibe került a szivattyú felújítása.

2019. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szivesen felújítanám a szivattyúrlt, ha tudnám...
2019. máj. 31. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem Hajdu van hanem LG de amikor tönkrement a szivattyú olaszt vettem bele

Ennek 7 éve és működik , szerintem nem kell ezt tulporogni

2019. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy alig használt orosz 120 wattost vettem hozzá, vidéki nyugdíjastól, és olyan mint a rakéra teljesen oke!
2019. aug. 15. 08:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy másik kérdésben, hogy még jó hogy 120 wattos bontottat vettem, mert a most kapható 40 wattosak a szivattyúzasi idő alatt lehetnem képesek kiszívnj teljesen a vizet.....
2019. aug. 15. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!