Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosogatógépet ajánlotok...

Milyen mosogatógépet ajánlotok 100. 000 körül, ami 10+ terítékes és nem megy tönkre 5 éven belül normál (heti 2-3) használat során?

Figyelt kérdés
Csendes, energia- és víztakarékos gépet keresek. Kérem, csak a tapasztalattal rendelkezők írjanak! Konkrét márkát és típust köszönnék!

2019. jún. 8. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérlek erősítsd meg, te olyan emberek véleméynére adsz, akik az elmúlt 5 évben vettek mosogatógépet, azt az egyet rendszeresen használják, innentől egyetlen másik mosogatógépről sincs véleményük.

De te nekik hinnél, szemben az interneten ingyen fellelhető sokmilliós statisztikáknak.

2019. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Bosch. De ha teheted és van helyed, vedd a nagyobbat. Iletve azt se felejtsd el, hogy a 9-10 terítékesekbe nem lehet tablettát használni, a tablettákat a 12 terítékesekhez gyártják! Nekem is volt keskeny gépem, félbe szoktam vágni a kemény tablettát.
2019. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Albérlet kezelést csinálok szóval pár géppel van tapasztalat. Whirlpoolt kerüld el problémás és drága az alkatrész. Indesit jó lenne ha nem tömodne el kosszal a szint érzékelő és brutálisan nehéz kipucolni.

Bosch Siemens, de még a török Beko is ugyanaz belül minden csereszabatos csak rajtad múlik hogy melyik legyen. Ami tetszik.

A viztakarekos gép jó dolog de kevés vizben maszatolni lehet nem mosogatni így a takarékossági címkéket nem igazán kell nezned.

2019. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Statisztikák alapján és személyes tapasztalat alapján is Bosch.
2019. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 terítékes Bosch gépem van, és szuper. 5 év hivatalos garanciával vettem, de lekopogom semmi baja. Naponta megy, így tényleg ki van használva. Igaz picit több volt mint 100.000 Ft. Lidl cuccokat használok bele, és szépen mosogat. A mai gépek már mind takarékosabbak mint a kézi mosogatás. A+-tól A++, A+++ gépeket keress. A vízfogyasztásuk meg vicc, így ezen nem kell "görcsölni".
2019. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!