Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Albérletbe panelba, milyen...

Albérletbe panelba, milyen mobilklímát javasolnátok?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom a fali jobb lenne de albérlet, szóval arról szó sem eshet. :(


Nem is nagy szobát kellene lehűtenie, csak 15 nm.

Emeleti lakás, és most is kb 30 fok van bent. Egy olyan 22-25 fok lenne a cél.



2019. jún. 12. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ablakklíma, ha az egyik szárny levehető. Kell egy új keret, kihagyva a klíma helyét, meg egy polc amire teszed.
2019. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"de albérlet, szóval arról szó sem eshet."

Miért?

2019. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert a főbérlő nem egyezik bele.
2019. jún. 12. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!Elnézést de eltérek egy picit...

Jól értem?

Nem egyezik bele a főbérlő hogy TE mint bérlő saját költségen (amit majd számlával igazolva a lakás tulajdonos felé le tudod Lakni" vagyis beszámíttathatod az albérlet árába)

klímát szereltess a lakásba,amivel a lakás komfortfokozata megnőne és az esetleges következő bérlőnek (vagy a lakás eladásakor...kivéve ha te veszed meg) magasabb áron tudná kiadni...?

Miért ilyen "vaskalapos" a tulaj?Minden rendben köztetek...vagy van feszültség?

2019. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Mert a főbérlő nem egyezik bele."

2 lyukat nem lehet fúrni a falba?

2019. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A tulaj sajnos egy öreg néni. A lányával szoktam inkább beszélni, és mikor szóba hoztam a klímát, azt mondta megkérdezi az anyját.

Aki sajnos kerekep perec megtagadta, hogy beépítsék a klímát.

Sajnos ez ellen nem tudok mit tenni. 2020 áprilisig van a szerződésünk. Eddig aranyosak és segítőkészek voltak mindenben. Szóltam, hogy a fürdőkád elvan repedve, 2 hét múlva beszerelték az újat. Nagyon hosszútávon gondolkodtunk ezzel az albérlettel, de lehet keresni fogok másikat. 31 fok van most a szobába. Így aludni, pihenni, 12 óra munka után elég nehéz.

Ezért gondolkodtam mobil klímába.

2019. jún. 13. 13:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Most mit kötözödtök azon, hogy a főbérlő nem egyezik bele? Vannak ilyenek, válaszoljatok a kérdésre inkább.


Ez még csak nem is drága:

[link]

2019. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ezekkel nem lehet 22 fokokat elérni, főképp panelben. Viszont a párát jól kivonják, így egy optimális száraz levegőt tudnak biztosítani. Mondjuk lesz bent 27-28 fok, de egy 40%-os páratartalommal. De hűvöset sajnos ezek nem tudnak neked biztosítani. Amit még tehetsz mellette, hogy éjszakánként minden ablakot, ajtót kitársz.
2019. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végülis vettem.egy 12000BTU-s Sencort. 31 fok helyett most 24 fok van a szobába, Így már elviselhetőbb. Csak aludni nem lehet melette mert nagyon hangos.
2019. jún. 25. 07:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó választás. Lehűtöd vele a lakást éjjelre, aztán kikapcsolod. Ha nekem meghiúsulna a tervem (jövő hétre várom a klímásoakt), akkor én is olyant fogok venni.
2019. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!