Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miert nem tudom hasznalni egy...

Attila45kagya kérdése:

Miert nem tudom hasznalni egy hordozhato legkondit a gepkocsiban amikor az aramellatasa USB kabelrol van?

Figyelt kérdés
Adott egy kisebb teljesitmenyu vizes legkondi amit a lakasban barmifele USB csatlakozora radugok(szamitogep,laptop,telefon tolto,..)szepen mukodik,de a kocsiban szinte semmi.Kiprobaltam egeszen 3A teljesitmenyu gyujto csatlakozoval is,de semmi.
2019. jún. 12. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez az 5 wattos játékszer akkor sem érne semmit, ha működne.
2019. jún. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tekerd le az ablakot - évtizedeken keresztül bevált dolog. A menetszél hűteni fog.
2019. jún. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű számomra, most arra gondolsz, hogy egyáltalán nem forog a párologtató kacat* ventilátora, vagy az a gond, hogy nem fagyaszt le téged?


*inkább ne nevezzük "légkondinak".

2019. jún. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a "valaszokat"de en nem ezekre gondoltam,esetleg ha valaki megmondta volna mi a problema/kulonbseg a benti AC/DC usb es a kocsiban levo DC usb kozott.
2019. jún. 13. 06:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Típus?

Link?

Fotó?

Valami?

Bármi?

2019. jún. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs eltérés
2019. jún. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4

Tehát nem vagy hajlandó válaszolni egy egyszerű kérdésre?

Akkor elektronikai szakemberként engem sem érdekel a problémád.

2019. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az autós USB töltő ugyanúgy 5V/1A értékkel operálnak, mint az összes többi. Mellesleg az nem légkondi, hanem párásító. Én akkor se tenném be a kocsiba, ha nem lenne benne klíma.
2019. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!