Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép, vélemény?

Mosogatógép, vélemény?

Figyelt kérdés
Rendelkezik valaki használati információval a Navon DW 45 mosogatógépről? Sehol sem találtam vásárlói értékelést róla. A Navont eddig csak a nem túl jó minőségű telefonjaikkal kapcsoltam össze, de most láttam jó ár-érték arányúnak tűnő mosogatógép kínálatot. Ha valakinek van személyes véleménye értékelése kérem ossza meg velem. Köszönöm

2019. jún. 25. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát... Én nem akarok beleszólni inkább egy tanácsod adni én nem vennénk navon márkát, de találtam hasonló értékű és azért ennek lássuk be ez egy elég jó márkájú inkább ezt vedd meg. (persze nem kell rám hallgatni, ha neked azt tetszik akkor azt veszed) ez csak egy tanács.



[link]

2019. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ecg vagy ilyen néven árultak mosigatogepet 5 éve másik webshopban. Sima kínai gép 2t vettem 2 albérletbe egyikben 5 év után elhalt a fűtő elem.

Nincs gond egy az egyben kompatibilis a teka, Fagor, candy, Zanussi AEG Bosch gépek fűtő alkatreszevel mert szerencsére mindegyik ugyanaz (Indesit és Whirlpool nem) így mivel majdnem mind egyezik 6800 Ft ért vettem bele alkatrészt . Betettem működik.


Én ezek után nem tartom rossznak tekintve hogy ugyanaz mint a mosogatógépek 99 százaléka

Whirlpoolt és indesitet nem veszek pont azért mert ahhoz minden drága de a többi szerencsére egy és ugyanaz

2019. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Arra voltam kíváncsi, hogy az adott típust ismeri-e valaki. A Whirlpool tipikus esete a felkapott,de megtévesztő márkaneveknek. Se az eddig vásárolt mosógép, se a hűtőszekrény nem bizonyult jó vásárnak, a mobilklímájuk pedig kimondottan pocsék. Alsó középkategóriásnál gyengébb, nem megbízható készülékeket gyárt, valójában csupán a hamis marketinggel megtévesztették a vásárlókat.
2019. jún. 27. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!