Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool klímákról mi a...

Whirlpool klímákról mi a vélemény klíma vásárlás előtt állunk?

Figyelt kérdés
nincs még a házban klíma nem is tudjuk hogy igazából melyik márkák közül kéne választani esetleg tudna valaki ebben segíteni? tapasztalatok alapján?

2019. jún. 26. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

A legjobb márkák: Samsung, LG, Gree, Whirlpool, Bosch...



Whirlpool: tökéletes nyugodtan vásároljátok meg nem fogtok benne csalódni.

2019. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Whirlpool klíma nem létezik, a gyártó mosógépekkel és hasonló háztartási eszközökkel foglalkozik, klímát csak cimkéz, azaz a kínai gyártósoron készült klímákra ráragasztják a márka matricáját, mint ha a sajátjuk lenne. Addig jó, még működik, aztán nem lehet hozzá alkatrészt szerezni. Abból van előnyük, hogy háztartási gépeknél ismerős a márka, így sokaknak ez jelenti a minőséget, pedig az igazán a japán klímáknál kezdődik (Daikin stb.), de ezek nyilván többe kerülnek, de ezekból is vannak olcsóbb típusok. Kínai gyártók közül a Gree-ből nagyon meg kell nézni mit vesz az ember, én megszívtam vele, Midea klímákról nem hallottam rosszat és a garanciális ügyéntézésüket is dícsérik. Inkább Midea, mint Whirlpool. Érdemes megkérdezni klímásokat, rendes szakember nem csak az eladáson van, hanem azon, hogy neked is jó legyen, így nem feltétlenül fog az #1-es hozzászólásban írt gyártók közül ajánlani. A Gree még talán jó lehet, a szerelőknek biztos, ebből a márkából van szinte a legnagyobb hasznuk.
2019. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmilyen Whirlpool készüléket nem ajánlok senkinek.

Általánosságban a márka fel van fújva, típustól függően különféle gyengeségei vannak, az anyagfelhasználása a nagyobb haszon elvén működik, vagyis gyenge minőség, nagyobb áron.

Így számtalan garanciás problémájuk van, napokig fel sem tudod őket hívni. Szerintem egy TV vetélkedőbe nagyobb az esélyed bekerülni.

Aztán megpróbálják lepasszolni az egészet, garanciára ne is számíts!

Ami pénz egyszer a markukban van, arról többé nem fognak lemondani.

Bármi mást veszel, valószínűleg jobban jársz és sok bosszúságtól kíméled meg magad.

2019. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!