Mi a baja a hűtőnek?

Figyelt kérdés
Hűteni hűt, ki is kapcsol, viszont, ha 2-esnél följebb hajtom, állandóan megy. 1 és 2-es között beállítva kapcsol csak ki-be. De igazából ekkor is jegesedik a hátulsó része a hűtőtérnek. Én a termosztátra gyanakszom, azzal van a bibi.

2019. jún. 30. 16:55
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
1 kompresszoros kombi Siemens. 17 éves.
2019. jún. 30. 16:56
 2/22 anonim ***** válasza:
Cserélni kell
2019. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hőmérsékletet mérni kellene, nem találgatni.
2019. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Előbb kifelejtettem, hogy másik a légzáró szigetelés, amit ellenőrizni kellene.

Ha beszökik a hő a szekrénybe, akkor nehéz dolga van és kénytelen lehet folyamatosan dolgozni, plusz még jobban jegesedik is, főleg mostanában jó párás a levegő az országban, azt pont lecsapatja.

2019. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"Hűteni hűt, ki is kapcsol, viszont, ha 2-esnél följebb hajtom, állandóan megy."

Akkor ne tekerd nagyobbra, ha egyébként a hőmérséklet rendben van.

Mennyit mértél?

2019. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Beraktam egy hőmérőt középre, viszonyításképp 1-2 órára. Nos a szigetelés rendben van szerintem. Telefonomat vakura állítva betettem, redőny, villany le, de szerencsére nem látszott a vaku fénye. Az is igaz, hogy 4-en vagyunk, tehát nyitogatva azért sűrűn van, óránként kb, de hogy ennyit számítson ez érdekes. Azért nem 10 percig van nyitva hagyva. 1-esen viszont nem jegesedik.
2019. jún. 30. 17:57
 7/22 A kérdező kommentje:
Beraktam egy hőmérőt, s közepén 8 fokot mutatott, ami szerintem jó. Viszont úgy kapcsol a termosztát, hogy sokáig járatja a hűtőt, 2 órát is akár, majd 1-2 órát pihen. Lehet akkor az lesz cserés. Mondjuk annyira nem lenne probléma, de hallok furcsa hangokat a hűtőből, ha már sokat megy.
2019. jún. 30. 19:03
 8/22 anonim ***** válasza:
8 celsius túl meleg 3-6 celsius kellene legyen
2019. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mélyhűtőt is mérni kell, lehetőleg azon a ponton, ahová a termosztát hőérzékelője rögzítve van.
2019. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Beljebb biztosan 6-7 körül van. Most teli van, rendesen hideg benne minden. Most is pihen. Viszont a termosztát nem kattan, a hűtő nem kapcsol be, még úgy se, hogy 5-re fel van véve. Az lesz a ludas szerintem.
2019. jún. 30. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!