Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol lehet kidobni egy elromlot...

Hol lehet kidobni egy elromlott hűtőszekrényt?

Figyelt kérdés

Tudom, szokatlan kérdés. Egy viszonylag nagyobb darabról lenne szó, és mivel még nem volt dolgom elromlott háztartási géppel, nem tudom, mi tévő legyek vele.


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. júl. 14. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Google > elektronikai hulladék leadás
2019. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel másikat, a szállitók kötelesek elvinni a régit. Már ha akarod!
2019. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Media Marktokban le lehet adni, bár nem tudom, mindenhol e. Mi egy kávéfőzőt vittünk egyszer be és kérdeztük, hol lehet leadni, akkor mondták, hogy nagygépeket is átvesznek, csak azt értelemszerűen nem a vevőszolgálatra kell vinni, hanem valami hátsó bejárathoz.
2019. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hulladékudvar.
2019. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kidobni?????????? Az ablakon ha kifér. Elektronikai szaküzletek. Közepes városban lakok és van 4 olyan üzlet, szólok hogy ez, vagy az van, kijönnek érte kocsival. Biztos, hogy nem jótékonyságból, akkor nem jönnének ilyen lelkesen. Nem kell venni tőlük másikat, akkor is jönnek, viszik.
2019. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!