Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Jó döntés a Whirlpool mosógépv...

Jó döntés a Whirlpool mosógépvásárlás? Az Indesit jobb választás? Vagy Energomat? Mi a véleményetek ezekről?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézzetek inkább Electroluxot, vagy Gorenjét: ezekben állítólag olcsóbb az alkatrészcsere. Illetve ha van rá lehetőségetek, illetve ismerősötok ha van kérdezzetek meg egy mosógépszerelőt, Ő mit javasolna.

Nekem egy LG van 3 éve kifogástalanul működik.

2019. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem a Whirpol még a garanciális idő végén elromlott oly mértékben, hogy a szerviz nem javította. Cserében egy Indesitet kaptam, amit 13 év után cseréltem le. Kellett javítani időközben, de a költségek kibírhatók voltak.
2019. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
AEG a jó választás
2019. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon drága wifis Lg gépem volt három hónapig. És 7 alkalommal tudtuk használnj, mert a három hónap alatt nem volt olyan hét, hogy ne lett volna baja. Az utolsó nagy javítás alatt, mundent kicseréltek benne, de mindent, csak a házat nem! De 1 nap után meghülyült az elektronikája! Visszajött a szerelő, felhívta előttem az Lg képviselőjét, és úgy üvöltött vele, mintha az anyját ölte volna meg szerencsétlen ember! Konkrétan azzal fenyegette meg, ha nem ad csereutalványt, akkor felmondja a szerződését a Lg szervízre! Aznap elvitték, és vettem megint Electroluxot, ami előtte is volt 11 évig, csak ez egy picivel modernebb verziója, de ugyan az! Adtak rá 4 év teljes körű garit. Amit még ajánlanék, az a Beko. Arra gyárilag 5 év gari van, ha nem az alapmodellt veszed! Sok ismerősöm vett Bekot, és imádják.
2019. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Whirlpool elég gyenge minőség és garanciára ne számíts.

Több nap eleve, amíg bejelented a hibát, aztán ha sokszor reklamálsz, nem szerelőt, hanem egy öltönyös pasit küldenek, aki cserét javasol, meg azt, hogy várj türelemmel.

Várhatsz ítéletnapig.

2019. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!