Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone betelt tárhelyre és...

Iphone betelt tárhelyre és betelt icloudra van valamilyen alternatív, esetleg ingyenes megoldás?

Figyelt kérdés
Iphone 6 16GB-os készüléket használok nagyon régóta és a következő tárhely problémával kapcsolatban keresek tippeket, megoldásokat: sok fényképem és néhány videóm van a telefonomon, legelőször az icloud-om telt be a a fényképek miatt, majd a telefonom háttértára is. Hogyan tudnám megőrizni a fényképeimet és videóimat eredeti minőségben, lehetőleg úgy, hogy internet kapcsolattal hozzájuk is férhessek iphone-ról. Tehát a készülékemről törölnék minden eddig készített képet és videót, de ezeket természetesen továbbra is meg szeretném tartani ugyan ilyen jó minőségben csak nem a készülékemen tárolva. Esetleg a google photos-zal van valakinek valamilyen tapasztalata, megéri használni? Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2019. júl. 24. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

És ha minden képet feltennék a gépedre, telefonról törlöd? Igaz, így nem tudsz netről hozzáférni, de legalább megvannak egy biztos helyen.

Én ezt a megoldást is alkalmaztam, amikor még a 16 gb-os iphoneom volt.

Meg icloudból asszem havi 300 forint az 50 gb tárhely, ha nem tervezel még új telefont venni akkor nem sok érte, mert így van hely ott a biztonsági mentéseknek, meg igazából mindennek.

Nekem a Google photos nem jött be, de ez ugye saját vélemény, próbáld ki, lehet neked ez a megoldás jön majd be legjobban :D

2019. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!