Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Mi ez hülyeség Huawei botrány? Mindig lehet használni gmailt google mapst stb

júl. 25. 12:00  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Szerintetek nyugodtan vegyek Huawei telefont?

# 1/6Időpont júl. 25. 12:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezek után

# 2/6Időpont júl. 25. 12:01 Privát üzenet

Ahogy megmondtam korábban én is meg más értelmesebb figurák is.

Nem kell rögtön betojni, sőt azok jártak jól szerintem, akik kihasználták a hisztéria miatti árengedményeket / lehetőségeket.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont júl. 25. 12:08 Privát üzenet

Te nem olvasol híreket?

Megint áll a bál a Huawei-nél, mert most kiderült hogy Észak Koreának adott el fejlesztéseket, még amerikait is.

Én nem vennék...

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont júl. 25. 12:21 Privát üzenet

Ennyire azért nem merültem bele a dolgokba, hogy "Észak-Kórea", annyit hallottam, hogy a Huawei-t kémkedéssel vádolták, ami miatt Donald Trump megtiltotta, hogy bármilyen amerikai cég szerződésben álljon a Huawei-vel! Így természetesen az Android tulajdonosa, a Google is felfüggesztette vele a szerződést, ami miatt leálltak a frissítések, és bizonytalanná vált a Huawei jövője! Persze volt szó esetlegesen saját szoftver fejlesztéséről, saját áruházzal, de a botrány akkor is olyan rossz fényt vetett rá, hogy a Huawei termékekre jelentős kedvezmény jött. És akik ekkor vettek Huawei telefont, nagyon jól jártak, mivel időközben Trump és a Huawei elnöke megbeszélést tartottak Oszakában, ahol tisztázták a helyzetet, Trump feloldotta a tilalmat, és a Google is visszaállította a szerződést! Újra jönnek rá frissítések, és stabil a cég helyzete!

A már akkor is piacon lévő Huawei telefonokat azért nem érintette a dolog, csak a később megjelenő típusoknál lett volna gebasz, tehát a Google-lel kapcsolatos és egyéb más dolgokból is persze hogy nem észleltél semmi problémát, és szerencsére már nem is fogsz!

Azon kívül minőségben mindig nagyon jó volt a Huawei, szóval nagyon is megéri ilyen telefont venni!

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont júl. 25. 16:13 Privát üzenet
Az eddig kiadott telefonokra nem vonazkozik ez a botrány. A jövőbeniekre vonatkozna, de nekem is úgy rémlik, hogy végül mégis megegyeztek, és nincs teljes tilalom, így érkezhetnek a frissítések az új telókra is.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont júl. 26. 07:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen telefont éri meg venni a Huawei "botrány" után? Vajon más gyártó juthat hasonló sorra?
Valaki eltudja magyarázni ezt a Huawei botrányt?
Érdemes megvennem honor play telefont huawei botrány miatt?
Mi ez a Huawei "botrány"?
Érdemes most Huawei telefont venni?
Van-e lehetőségem elállni a vásárlástól ebben az esetben?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!