Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék fellépni a wifire?

Steve Eduard kérdése:

Hogyan tudnék fellépni a wifire?

Figyelt kérdés
Az eggyik délután néztem videót, és kidobott az orrom elé hogy szoftverfrissítés elérhető.. Én le is frissítettem, és azóta a telekomos wifire nem tudok rámenni.. De másra igen, most mi a teendő? Már kikapcsoltam a wifit, beirtam a jelszót, többször is a routert is újra indítottam, és a telefont is gyárira visszaállítottam.... És azóta sem jó.

2019. júl. 25. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívjad fel szolgáltatót
2019. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A konnektorból is kihúztad a routert? Nekem ez egyszer bejött. Vártam pár percet, és működött. Máskor teljesen új jelszót és belépési kódot kellett csinálni ugyanahhoz a routerhez (ehhez sajna nem értek). Ha egyikkel sem sikerül, akkor tényleg hívd fel a Telekomot. De előtte ezeket még próbáld ki, hátha...
2019. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Wifi routeren a csatorna változtatása is segíthet.

Hogy azt pontosan hogyan kell csinálni, arra router típus alapján egyszerű leírást találsz neten, ha a használati utasítás nincs meg otthon.

2019. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!