Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? Iphone...

Melyik éri meg jobban? Iphone 6s vagy se?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig is szerettem volna egy iphonet,eddig csak androidos telóm volt.Most nyáron dolgozok,de 100asnál többet nem nagyon tudok kiadni érte?

Lenne még 1-2 kérdésem

1.Ezeket megéri még 2019-ben megvenni?(igazándiból nekem messenger,insta,face a cél kb😅)

2.Milyen belső memória éri meg?A 32 gb kevés nagyon?(Nem nagyon értek ehhez,fotózgatni meg alapalkalmazásokhoz)

3.Néztem,hogy esetleg használtan olcsóbban kijönnék belőle..A használt alma és az almapiac mennyire megbízható?

Vagy inkább adjak ki többet ,de újért?

4.Illetve (ha jól tudom)van garancia az iphonokra ,hogy újat küldenek ,meg kicserélik?Ez 1 éves?Kapok alapból hozzá vagy mennem kell?

Köszönöm 18/l



2019. júl. 25. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp iPhone-t akarsz, akkor a 7 Plus a minimum, ami manapság még elfogadható, és mivel a memóriája nem bővíthető, ezért mindenképp érdemes legalább 64 gigásat venni!
2019. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2019. júl. 25. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 6S-t akarok venni. Nekem elég a 32 gb. Jelenleg sima 5 ösöm van. Amit írtál, arra elég az is. És mindenképpen újat veszek.
2019. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "tapasztalatot" :)
2019. júl. 25. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Én SE-t venném. Nekem ez az ideális telefonméret.
2019. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Bár a mostani telóm elég nagy(5.5 colos)

Lehet furi lesz először,bár nem lehetetlen,hiszen az ezelőtti meg kicsi volt😅

2019. júl. 25. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!