Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Tudtok 20k Forint alatt valami jó fülhallgatót ami: Over-ear, Bluetooth-os?

Gondolkoztam a Skullcandy Riff-en, de nem tudom, jó-e. Ha valakinek van vele tapasztalata Kérem ossza meg velem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Skullcandy, fülhallgató, fejhallgató

júl. 27. 11:25  Privát üzenet  

A válasz
Gerison bá' nevű felhasználó válasza:

Nekem ez van, kiváló hangzás és minőség.

[Ft11,315 17% OFF][bluetooth 5.0] Bluedio TM Wireless bluetooth Headphone Voice Control Stereo Headsets with Mic Earphones & Speakers from Mobile Phones & Accessories on banggood.com

[link]

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 27. 11:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, de nem nagyon bízok meg a BlueDio-val, mert haveromnak volt egy de nem húzta sokáig.

# 2/2Időpont júl. 28. 12:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen Bluetooth fülhallgatót ajánlotok futáshoz?
Agyvérzés miatti műtét kapcsán egy érre klipszet helyeztek el. Az orvos úgy engedett el, hogy MR-re többé nem mehetek. Kérdésem használhatok-e bluetooth-os fülhallgatót?
Milyen fülhallgatót ajánlotok?
Lehetséges e kettő bluetoothos fülhallgatót csatlakoztatni egy mobilhoz? (4.1 bluetooth)
Miért nem találja a bluetooth fülhallgatót?
Skullcandy Ink'd vezeték nélküli fülhallgatót lehet használni töltés közben?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!