Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tiszteletem sziasztok az...

Tiszteletem sziasztok az alábbi kérdésekre keresem a választ!?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok. Adott 4 készülék amin elgondolkodtam. Xiaomi mi 9t, samsung a70, hua p20pro illetve p30. Amire használnám zenehallgatás,videó illetve film nézés. Illetve munkán jó lenne ha kibírná a napi 12 órás zene hallgatást:D. Tehát jó ha van nagy akksi viszont az a70 esetében félek hogy túl nagy a telefon és nem fog elférni a zsebemben. De a ti véleményetek érdekelne. Melyik készüléket vennétek és miért? Köszi előre is!!

2019. júl. 27. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"félek hogy túl nagy a telefon és nem fog elférni a zsebemben"

Vágd ki kartonból a méretét és fogdosd, úgy jobban meg tudod saccolni, mintha az adatlapi méreteket olvasgatod. Én is ezt csináltam a vásárlás előtt.

2019. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsod. Elmentem megnéztem és tényleg nagy sajna. Így azt hiszem az a70 kilőve.
2019. júl. 27. 15:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyi hogy nem kartonból vágtam ki hanem megnéztem élőben:D
2019. júl. 27. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Nekem A70-nel ugyanez volt a problémám, így végül A50 melett döntöttem. A Xiami Mi 9t tényleg nagyon jó telefon, de én a MIUI kezelőfelületet az EMUI-val együtt (Huawei) ÉN kicsit bonyolultnak találom. Illetve a hazai szervizelés, HA jól tudom, nem márkaszervízben történik, de ha vigyázol a készülékre nem fog baja esni. Azt ajánlom, hogy élőben próbálj ki bármilyen Huawei és Xiaomi telefont a kezelőfelület miatt. Illetve szerintem becsúsztathatnánk még A70 helyett az A50-et.
2019. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát pl a hua p20 prot fogtam már kézben gondolom a p30 is hasonló. Csak azt nem tudom megérné e p30 vagy p20 pro. Az a50 se rossz csak kevesellem a 4gb ram-ot
2019. júl. 27. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
# 4: melyiknek nincs hivatalos márkaszervize? Mert Huawei-nek és a Xiaomi-nak van. Igaz utóbbinak magyar az egy partnercég, de ettől függetlenül még hivatalos márkaszerviz.
2019. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!