Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok bejelntkezni a...

Nem tudok bejelntkezni a facebookomra?

Figyelt kérdés

Nemtudok bejelntkezni a facebookomra mert bevan kapcsolva a 2 faktoros vedelem ,de nem kuld kodot sms ben . Csak azt irja hogy tul sokszor probalkoztam probaljam meg kesobb. A megadott opcio ahol meg kell adni 1 szemelyes dokumentum masolatat az nemelerheto. Igy tanacstalan vagyok . Valaki jart mar igy ? Ötletket elfogadok.

Koszonom



2019. júl. 29. 07:06
 1/5 anonim válasza:
Próbáld meg később.
2019. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a fiók gazdájának a mobilszámára küldi...

De ha saját, akkor a túl sok próbálkozás miatt szokta zárolni pár órára, aztán egyre hosszabb időkre. Nem kell nyomni a csengőt, kicsit várni kell.

Ha vergődsz, csak hosszabbodik a várakozási idő.


Ha saját fiók, akkor bármelyik másik bejelentkezett eszközről lehet engedélyezni a belépést.

2019. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 eszkozrol voltam bejelentkezve . 24 orat vartam es ugyanaz a story
2019. júl. 29. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Telefonról próbálod?

Próbáld meg gépről is, aztán ha ott bejutsz, engedd be a telefonodat. Gondolom emailt is megadtál, nem csak telszámot, ahol le tudnak ellenőrizni, hogy te vagy-e tényleg a fiók gazdája.

2019. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt sok bejelentkezési probléma megoldást találsz:

[link]

2019. júl. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!