Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítható vissza a...

Hogyan állítható vissza a zenelejátszó kijelzése?

Figyelt kérdés

A telefonom, egy Vodafone Smart X9 8.1.0 android verzió. Ha lezártam a telefonomat, és megnyitottam akkor ott volt egy olyan lehetőség, hogy tovább tudom léptetni a zenét. Ez most valahogy eltűnt, és csak úgy tudok zenét váltani, ha feloldom a telefonom és belépek a zenelejátszóhoz. Újraindítottam de úgy sem állt vissza.

Ehhez kérnék segítséget, hogy hogyan lehet ezt visszaállítani, ugyanis elég zavaró tud lenni..


2019. aug. 1. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet a notification-nél értesítéseknél kell engedélyt adni annak az appnak, hogy megjeleníthesse magát, ezt valahol a beállításokban.


Értesítések, vagy ha angol akkor a notfication esetleg notfication access


Vagy a zenealkalmazásban a beállításaiban.

2019. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!