Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 2019-ben?

Milyen telefont vegyek 2019-ben?

Figyelt kérdés

100.000-200.000 Ft között. Jelenleg nekem egy Huawei P10-em van megvagyok vele elégedve csak már egy kicsit le lassult. Nem szeretnék Apple-t és Samsung-ot sem.Nem muszáj hogy márkás legyen. Keresgéltem már de nem nagyon tudom hogy melyik jó és melyik nem. A kamera nekem nagyon fontos hogy jó legyen mert sokat fotózok. Ha nem bővíthető a tárhely nekem az is jó de akkor lehessen kapni minimum 128GB-os verzióban.

Előre is köszönöm az ajánlásokat!



2019. aug. 3. 17:30
 1/4 szántóvető ***** válasza:
80%
mi 9 snapdragon 855 csúcs chippel jó választás.esetleg megvárhatnád a transparent editiont belőle,nemsoká elérhető lesz b20-as global változatban is.
2019. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Huawei P30

Xiaomi Mi 9

Asus Zenfone 6

OnePlus 7 (8/256 GB)

Illetve mindössze már 85 ezer Ft-tól, de nagyon komoly felsőkategóriás hardverrel ott a Xiaomi Pocophone F1 is!

2019. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%

"Nem szeretnék Apple-t"


100-200 ezerért nem kapsz iphonet (kivéve amiket már nem érdemes megvenni pl: 6s, 7)


"Samsung-ot sem"


Kár, pedig ott van az S9 ami 160ezer körül van és ebben az árkategóriában ennek van a legjobb kamerája. Ez tavalyi csúcsmobil volt. Én ezt venném. Esetleg S9+ ha még jobb kamera kell neked.

2019. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
elég széles a skálád azért 100 vagy 200 ezer nem mindegy :D Szerintem ebben az árkategban a te igényeidhez igazitva a Huawei Mate 20 Pro a legjobb. Esetleg P30 vagy Honor 20 de azoknak nem tudom hogy jobb vagy rosszabb-e a kamerájuk. 140-160 ezres készülékek ezek amugy.
2019. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!