Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilszolgáltatóhoz...

Melyik mobilszolgáltatóhoz éri meg átmenni?

Figyelt kérdés
Tmobile-os vagyok, mindenki szidja, de én nem látok a rivális szolgáltatóknál jobb árakat... 5ezer ft/hó-ig.

2019. aug. 4. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Diginél zéró a havidíj, 50 GB net, hálózaton belül korlátlan hívás, kívül 5 Ft. Ezt semmi sem veri. Jó, nincs országos lefedettség, de aki nem utazik rendszeresen annak nem baj.
2019. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azért akarsz átmenni máshova, mert mindenki szidja? :D
2019. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok átmenni, ezért nem értem, hogy miért nyivákol mindenki, facebookon, fórumokon..
2019. aug. 4. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindhárom szolgáltatót szidják. Persze az se mindegy, hogy beszédre vagy mobilnetre akarod kihegyezni a csomagod, így érdemes átnézni a szolgáltatók ajánlatait.
2019. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Etisalat
2019. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ismerőseim többsége 30-as, Mobil S díjcsomagban korláton hálózat belüli beszélhetőségem van, +2 gb net 3500ft.

És korlátlag IG, fb stb használat

2019. aug. 4. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt használd, ami Neked jó.

Mások rinyálása miatt kár váltani.

Ha meg váltasz, akkor meg az lesz a baj, hogy miért vagy vodás vagy telenoros stb

2019. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki szid mindent. :D Nem csak a szolgáltatókat, de a különböző márkákat, stb. Túl szép lenne, ha az emberek egyszer nem panaszkodnának. De egyébként szerintem a szolgáltatók között nincs nagy különbség, szóval tök mindegy melyiknél vagy. Jó persze, az meg lehet, hogy egyik szolgáltatónál valamennyivel olcsóbban találod meg a neked megfelelő csomagot, de egyébként egymindegy. :)
2019. aug. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Telenornál ugyan ezekkel a opciókkal mint amit leírtál 6400ft a havi díjam. Én meg pont hogy a T-mobile-hoz akarok átmenni.
2019. aug. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!