Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonomon mièrt...

Huawei telefonomon mièrt nincs szerviz mód?

Figyelt kérdés

A telefonna, bekapcsolásakor, a hang fel ès bekapcs gomb nyombatartásával kellene belèpnie ebbe a belső menübe. A gomb kombináció jó ès a gomb is jó.

Lenyomás után csak hosszanbban (boot-ol), ès csak simán bekapcsol, nem törtènik semmi. A hiba bizonyára olyan, mint pc-n, mikor nem találna(boot-fájlt) ès csak tovább lèp a rendszer indításba.

A menüben a rendszer vissza állításra sem csinál semmit.

Mi lehet a baja, törlődött ez a rendszer fájl? Mi lehetn a megoldás?



2019. aug. 4. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Meg kell tanulni hard resetelni
2019. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahogyan a kèrdèaben rèszletezve írtam, nem reagál a rendszer menü gobokombinációra.
2019. aug. 4. 15:53
 3/9 A kérdező kommentje:
A telefon másodkèzből való, feltètelezem, már bele lett nyúlva.
2019. aug. 4. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Huawei and Honor Hidden Service Menu *#*#2846579#*#* Service Menu can access 1. Background Settings 2. Veneer Information 3. Network Information Query 4. Software Update 5. Restore Factory 6. Battery Charge
2019. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi atippet. A híváskód működik, viszont a "Restore Factory" opció ugyan úgy viselkedik, mint a többi módszer. Ujra indul, eggyet zizzen, huawei logo bejön, egy pillanatra elmegy a kèp, zizzen mèg egyet megint logó zenèvel ès vègül bekapcsol, de semmi factory reset, minden ugyan az marad, mint egy sima restart-nál.

Egyèbkènt huawei honor valami.

2019. aug. 4. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Addig kell tartani,amíg bejön:

https://www.youtube.com/watch?v=8A6rYhqctNo

Meg majd nem árt arra is vigyázni, hogy még a visszaállítás előtt töröld a Google fiókot, vagy tudd a jelszót, különben aktiválódik a lopásvédelem és rácsesztél.

2019. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy jó lenne ha leírnád pontosan a telefon típusát, mert megnézném YouTuben, mit kellene csinálnod egészen pontosan. Huawei Honor valami ide édeskevés..
2019. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A telefonomon lèvő adataim le mentettem, a jelszavaimmal tisztában vagyok, lopás gátló alatt nem tudom mire gindolsz.

A fiókom biztonsági kódja, nem csak telefonon keresztül igazolható.

Mint fentebb is írtam, tisztában vagyok az elmèleti opciókkal.utanna jartam a gobkombóknak, híváskódoknak, beállítási lehetősègeknek, illetve "hardreset" appoknak.

A hiba, hogy a telefon nem hajtja vègre ezen parancsokat. Minden probálkozás addig jut, hogy elindul ès úgy viselkedik mint aki resetel, de valójában csak szimplán újra indul.

Ebből gondolnám, hogy valami szoftveres nyavaja van. Ehhez már nem èrtek. Garancia nincs már ezèrt lehet veke játszani. Gondolok gyári hibára, belenyúlásra, mivel mobil sopp-ban vettem másodkèzből. Esetleg vrusra, ezèrt is szeretnèm resetelni.

2019. aug. 6. 13:35
 9/9 A kérdező kommentje:

Ja igen a típusa elmaradt.

Honor (5 elvileg, amikor vettem ez volt a neve.)A telefon hátulján valami lyio L-27 van azthiszem. A telefon infó-ban meg megint valami más, nem tudom.

Telefon tokot amikor akartam venni sem tudta megmondani 3 ott dolgózó ember, hogy mi apontos tipusa.

2019. aug. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!