Amazonról telefon?

Figyelt kérdés
Hogyha Amazon.de-ről rendelek egy akármilyen német bolttól, új EU-s gyárilag kártyafüggetlen samsung telefont akkor nyilván német nyelvű számlát kapok hozzá. A magyar samsung szervizek ezektől függetlenül még vállalják rá az 1 év gyártói garanciát? Ismétlem, Az Európai Unióba szánt modellről van szó.Tehát javítják garanciálisan? Ha igen akkor miért igen és ha nem, akkor miért nem?

2019. aug. 5. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

NEm egészen a kérdésedre válaszolok, de énNemeotrszágban rendeltem az Amazontól egy telefont és a garanciális javításra Szombathelyre kellett küldeni.

De szerintem a garancia mindenhol érvényes márkaszervízekben.

2019. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Milyan márkájú telefont rendeltél? És kitől rendeltél? Mert ugyebár Amazonon lehet az amazontól is rendelni, meg amazonon értékesítő külföldi boltoktól.

És szombathelyre miért kellet küldeni? Ott volt a márkaszervíz, vagy csak valami gyűjtőpontra kellet elküldeni?

2019. aug. 5. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Lumia 640

2. Direkt az amazondtól rendeltem.

3. A képernyö hibás volt és a garanciás szerviz csak ott volt

2019. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem a samsung szervizek is hasonlo rugalmassággal járnának el.
2019. aug. 5. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!