Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várható, hogy csökken az s10 ára?

Várható, hogy csökken az s10 ára?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni Samsung s10 készüléket, viszont megvárom, amíg kb 200e Ft lesz az ára. Szerintetek várható, hogy a Note 10 megjelenését követően csökken?



(Tudom-tudom, a jóskapista géesem webshopokban van már ez alatt is, ezeken nyilvánvalóan nem érdekelnek.)


2019. aug. 6. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Várjál türelemmel.
2019. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon. Én az s9re vártam így az S10 megjelenésekor (ráadásul egy család ugye, lenne realitása). Kicsit sem ment lejjebb az ára, úgyhogy végül s10-et vettem, annyira minimális volt így a különbség.

(Az s9 azóta se ment lejjebb, az s10 viszont feljebb ment, szóval most már van különbség :D )


Igaz, én szolgáltatónál vettem, nem tudom, te hol akarod.

2019. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már most is megkapod 207-ért magyar garanciával.

[link]

2019. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem maradt le véletlenül a "+" jel? Mert a sima S10-ből a 128 gigás dual sim-es 193 ezer Ft legolcsóbban, egy csomó korrekt webshopban!
2019. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem +, a sima 10-esről van szó.


Amiket én megbízhatónak találtam, ott 230-250 ezer Ft.

Viszont fenntartom annak lehetőségét, hogy léteznek ezenkívül is. Tudnátok nekem linkelni igazoltan megbízható háttérrel rendelkező webshopokat?

2019. aug. 6. 20:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Az 1mobil.hu webshop 4901 ember véleménye alapján kapta meg a maximális 5 csillagos minősítést! Ott a legolcsóbb, pontosan 192 480 Ft, viszont sajnos nekem valamiért nem tölti be az oldalt! :/

Vagy pedig pontosan 200 000 Ft a Digi Partner-nél, ami szintén 5 csillagos, 1143 vélemény alapján, és a kiszerelés is a megszokott, nem kapsz kevesebbet a pénzedért! 1 év bolti + 1 év GYÁRI garanciával árulják, és a 27% Áfa is már benne van!

2019. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

A note10 nem fogja jelentősen levern iaz S10 és S10+ árát.

Más vevőkörnek készülnek és szolgáltatásban is eltérő lesz.

Pl. az elég megbízható pletykák szerint nem lesz rajta jack, ez sok embert az S10-ek mellett tarthat.

Nem nagyon lehet hallani olyan extra plusz képességekről, ami az S10-ek vevőkörét áthúzná ilyen árakon.

A magasabb teljesítményű gyorstöltés ehhez kevés, az 1TB tárhely meg annyival lesz drágább, hogy nem számít.

2019. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utánajártam néhány, általatok is említett webshopnak, és sajnos a következőket tapasztaltam:


- előfordul, hogy a készülék nem magyar papírokkal érkezik

- az ügyfélszolgálat nem elérhető, vagy érdemben nem tudnak segíteni

- a garanciás termékek visszaküldése problémás; nem reagálnak, vagy nagyon későn, a visszaküldéstől számítva pedig több hónap(!) is eltelhet, mire a vásárló visszakapja a készüléket


Hiába csábítóan olcsóak, valószínűleg megvárom amíg leesik az áruk valamelyest a megbízhatóbb boltokban. Az Aqua-nál pl pár hete 217-re akciózták, viszont mire elhatároztam magam, visszament az ára. :(

2019. aug. 8. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!