Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt?

Telefon vásárlás előtt?

Figyelt kérdés

Huawei P30/P30pro

Huawei Mate 20 Pro

Samsung Galaxy S10


Érdekelne saját vélemény, tapasztalat. Minimum 2-3 évre keresek megbízható, gyors, jó képességű telefont. Idaig Huaweiből csak lite-okat engedhettem meg magamnak, és majdnem minddel megszívtam. Jelenleg P20 lite van alig egy éves de már minden nyűgje van, forrosodástól kezdve stb. Kapott már alaplapcserét is de rosszabb mint volt.

Úgyhogy arra jutottam a pénz nem számít, inkább több legyen de ne kelljen szenvedni.


Válaszaitokat előre is köszönöm! :)


2019. aug. 6. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Én a samsungra szavazok. Korábban egy S6-om volt, majdnem 5 évig húzta, igazából még most is egész használható (ébresztőnek szokott itthon bekapcsolva lenni, a készenléti ideje egész jó), csak az aktív nyúzásban már irreálisan gyorsan merült. S10+ra váltottam, hasonló használati időt várok tőle.

Páromnak volt p7 majd p9 telefonja (nem lite), utóbbi nem bírta ki a 2 évet, forrósodott, kikapcsolt, a vége felé úgy fagyott ki, hogy androidos hibaüzikkel alig lehetett visszanyomni, sokszor ki se csöngött ha hívták.... és állandóan külső aksival a zsebben járkált. Ő mondjuk ettől még szereti a huawei-t, p20prora váltott (még decemberben, p30 előtt - ezt csak azért teszem hozzá hogy miért nem top :D), de igazából ettől sem vár többet a 2 évnél.

Teljesítményben kb hasonló a telefonunk (a papírformát nem tudom fejből, csak a tapasztalat), a p20 talán kicsit jobban melegszik, de nem számottevő. Fotókban ugye ott a leica kamera, főleg nagy zoom és portrénál látszik a különbség, de normál és nagylátószög mellett pl a samu sokszor szebb.

2019. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huawei szoftveres része nem túl megbízható. Ha olvasgatod a fórumokat, mindegyik típusnál panaszkodnak a felhasználók. Apróságok, de bosszantó apróságok. Úgyhogy S10. Ha kisebb telefon is jó, akkor meg S10e, az most az ár-érték bajnok.
2019. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az ár mostmár nem számít. Csak legyen jó....

S10 meg nagyon tetszik de idáig ahány volt a kezemben annyi fagyott be, pedig jókat írnak róla.

2019. aug. 6. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is S10-re szavazok.
2019. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!