Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan vegyek telefont?

Honnan vegyek telefont?

Figyelt kérdés
A samsungom kijelzoje teljesen sotet, tehat hasznalhatatlan, semmi mas baja nincs, de draga megcsinaltatni, valoszinuleg mar nem is er annyit, mint a megcsinaltatas. Ha netrol vennek telefont, mint emag, alza stb hasonlo oldalak, akkor honnan vegyem? Mi a megbizhato, jo oldal?

2019. aug. 7. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Alza csehországból küldi, nekem 2x elkeverte a posta, 1x lett meg és 3 napot csúszott a dolog, 1x pedig meg sem lett, akkor visszakaptam a pénzem. Azóta inkább hagyom őket, mert személyesen nem tudok venni tőlük.

Emag pedig egy online piactér (is) cégeknek, illetve az sem magyar.


Összegezve egyiktől sem! Ha már emag akkor inkább edigital, az is olyan árban van, persze az is drága.


Én ipontól veszek kb mindent már évek óta. Ott pontos a kiszállítás. Megrendeled, másnap feladják, harmadnap nálad van.

2019. aug. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*+Ha reggel rendeled meg akkor aznap adják fel és másnap már nálad van
2019. aug. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Morzsi007 ***** válasza:
Nézz körül a hardveraprón. Ár alatt vannak a telefonok. Új, használt.
2019. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!