Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgáltatónál vett telefonnál...

Szolgáltatónál vett telefonnál 3 hónap után mennyire normális, hogy kezdenek jönni a hibái?

Figyelt kérdés

Pont 3 hónapja vettem egy P20 Lite-ot, és már elkezdte a magától kikapcsolást, böngésző bezárást mikor használom, az ujjlenyomat érzékelő kb 20-ból 1x működik, stb.

Nem terhelem nagyon, összesen nincs rajta 10-nél több app, tárhely több mint a fele szabad, legújabb frissítés, szerintem nem használom úgy, hogy indokoltak legyenek a gondjai.


Ez az első előfizetős telefonom, eddíg csak függetlenem volt, azok 2 év után kezdték csak el a hasonlókat.


2019. aug. 7. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ, hogy hol veszed. Ha 3 hónapos akkor még garis, vidd vissza.
2019. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a problémái nem olyanok, hogy meg tudom mutatni. Időnként jön csak rá, így nem tudom a garanciával mit kezdenének vele.
2019. aug. 7. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Elmondod a panaszokat és kivizsgálják.

Bár én nem a szolgáltatóhoz vinném vissza, hanem Huawei szervizbe. A Huawei szervize tényleg nagyon jó és vevő barát.

2019. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Visszaviszed és ezeket elmondod.
2019. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy még nem tudod megmutatni, beveszik, vidd vissza a T-hez, ők is ugyanazon szervizhez küldik ami a garijegyeden van.
2019. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Négy hónapos, előfizetéses és semmi baja. Samsung egyébként.
2019. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!