Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tudok zenet feltolte...

Miert nem tudok zenet feltolteni az iphone-omra?

Figyelt kérdés
Iphone 8 telefonom van, eddig kifogastalanul tudtam az itunes-al laptoprol zenet rarakni, most viszont valamiert nem engedi. Szinkronizalas utan meg se jelennek az itunesban a zeneim, pedig tobb mint 250 van a telefonon. Csak a hangjegyzetek jelennek meg, ennel fogva pedig nem tudom a zeneket behuzni a telefonba. Mi lehet a gond?

2019. aug. 7. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Mert a szifon egy hulladékká válik, mikor el akarod kezdeni magad igényeire szabni. Ha ilyet akarsz, akkor android...
2019. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Csupa macera az a iphone..

Nagyon egy kötött cucc..

2019. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


A fenti linkről elindulva talán kiderül, hogy mi az oka, több is lehet.

2019. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
91%
Töltsd le a Syncios alkalmazást a gépre, azon keresztül könnyen rá tudod rakni a telefonodra a már gépre letöltött zenéket!😊 fontos az hogy miutan az Itunes szinkronizalt,zard be mert ha a syncios mellett fut akkor nem tud normálisan működni!
2019. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
legfrisebb ios és itunes van a gépeden?
2019. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Persze. De azt hiszem megvan a hiba. Hasznalom az Apple Musicot, elofizeto vagyok, szerintem ha azt kikapcsolom, tudok majd szinkronizalni. Csak azt nem tudom hogy ilyenkor azok a zeneim, amik az apple music altal kerultek a telefonomra, eltunnek e vagy megmaradnak.
2019. aug. 8. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarul azt a hü_lye itunest törölni le, és csak azt a másikat feltelepíteni?
2019. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Használd a jetaudio-t. Van neki saját samba servere, és tökéletesen lehet arra használni amire kell. beírod az ip címét, egy akármilyen böngészőbe és wifin át fel-le másolgathatsz róla normálisan. Nem kell semmi szinkronizálósdis vacak.
2019. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!