Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néha csak úgy megszólal az...

Néha csak úgy megszólal az ébresztőm éjjel valamint borzasztóan alszok. Valaki?

Figyelt kérdés
Ha jól érzem hónaponta (lehet 2 hónaponta)egyszer, ahogy emlékszem péntekenként de erre nem adnám a nyakam éjjel cseng a telefonom. Az nap éjjel Soha nem tudok normálisan aludni. Megnéztem az ébresztőknél nincs egy db. Ébresztő sem. Soha nem is állítottam péntek éjjelre.nagyon nagyon szar, hogy nehezen elalszok és felkelt ez a .... és visszaaludni kész kínzás számomra. Éjjel éreztem meghalok ha nem csinálok valamit. Nagyon melegnek éreztem a szobát pedig normál hőm. Volt ablak kinyitás sem segített.csak forgolódtam az ágyamban takaró le-fel jobbra-balrra. Szörnyű volt. Tudna valki segíteni mitől lehet ez az egész? Úgy az ébresztős felét mint ezt az alvóst. Előre is köszi?

2019. aug. 9. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen telefonod van?


Illetve az alvászavaros kérdést tedd fel egészség kategóriába

2019. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Toboz111 válasza:
15%

Igen valaki.

Jobb, hogy felébredsz. Jelzés, figyelmeztetés. Lakás és lélektisztítás megoldás lehet.

Próbáld meg 2-3 percig meleg zuhany, majd 1 percig teljesen hideg és utána lefeküdni. Majd tedd az életed részévé reggel és este.

2019. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Iphone 6-om van
2019. aug. 9. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezotérikus / ájtatos baromságokkal én nem foglalkoznék, többet ér szerintem ilyenkor valami étkezés, szőlőcukor vagy valami.

Megemelkedik a vércukorszint, illetve az emésztés miatt kicsit csökken az agyi vérellátás, melynek álmosító, altató hatása tud lenni.

Ennek ellentéte, ha üres a gyomor, annak pedig élénkítő hatása lehet, úgy már nehéz elaludni. De ez egyénfüggő is.

Most más kérdés, hogy az éjszakai nassolás sem egészséges, de ha fontosabb az alvás, akkor ennyi még belefér.

2019. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!