Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van esetleg olyan felső...

Van esetleg olyan felső kategóriás androidos telefon amelynek nem lekerekített a kijelzője?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 11:57
 1/9 Wadmalac ***** válasza:

A sarkokra gondolsz, vagy az oldalsó peremen lehajlított élekre?


Ha a képernyó sarkaira, talán még az Xperia 10 és a Samsung Note 10 és 10+ van a legkevésbé lekerekítve.

2019. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán már csak a Sony nyomatja egyedül ezt a dizájnt. De ők lassan olyanok lesznek, hogy csak az ár lesz felsőkategóriás...
2019. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen az oldalsó lehajlításra gondoltam.

Fenébe akkor nincs más iphone-ra kell majd váltsak.

Nagyon utálatos a hajlított kijelző. Semmi üvegfóliát nem kapsz rá ha igen az jó drága és lejön vagy olyat kapni ami nem bírja és 2 hónap utan buborekos lesz,feladja és leválik.

Könnyebben törik ha leesik...

2019. aug. 9. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy s10e
2019. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Samsungom van és nem szeretem.......
2019. aug. 11. 10:47
 6/9 Wadmalac ***** válasza:

"Nagyon utálatos a hajlított kijelző."

Ízlés kérdése. Videók nézésénél a nulla alsó-felső perem érzetét adja, ami azért nem egy rossz dolog. De mint írtam, ízlések és pofonok...


"Semmi üvegfóliát nem kapsz rá"

De, kapni.


"ha igen az jó drága"

Ezért kell Kínából rendelni, ezernyi lehetőség van rá.


"és lejön vagy olyat kapni ami nem bírja és 2 hónap utan buborekos lesz,feladja és leválik."

A folyékony, UV fényre kötő ragasztósokra egyik sem igaz abból, amit írtál. Az S8+-omon a fólia 1 évig eladásig fent volt, a legkisebb elválási jel nélkül.



"Könnyebben törik ha leesik..."

Üvegfóliával nem. Amúgy meg a farzsebes stb. hajlító terhelést meg sokkal jobban bírja, mint a sík képernyők.


Szóval maradt az ízlés kérdés.

Amiben viszont te a kisebbséghez tartozol.

Egyébként sík képernyős van még azért a választékban.

2019. aug. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom én csak a hátrányait tapasztaltam ami esetleg előny lehet h ha youtube-ozok szebb de cserébe hamarabb törik az üvegfóliára nem vagyok majdnem 20.000-et költeni.

Szóval leadom aztan veszek egy iphone-t azok talán nem veszik át ezt a hülyeséget idővel.

A huawei is olyan a oneplus is amire váltani szerettem volna...de mindkettőnek hajlított kijelzője van (7 pro p30 pro/mate 20 pro)

2019. aug. 13. 09:33
 8/9 Wadmalac ***** válasza:

"az üvegfóliára nem vagyok majdnem 20.000-et költeni."

Még a Whitestone Dome Glass is 10eFt alatt van, a kínai online boltokból meg 2-3 eFt-ért lehet rendelni hasonlót.


"Szóval leadom aztan veszek egy iphone-t azok talán nem veszik át ezt a hülyeséget idővel."

Az újabb Iphone-oknak mind a négy oldalon lehajlik az üvege.


Attól, hogy a kijelző nem ér ki odáig, még törik az üveg.


"cserébe hamarabb törik"

Már írtam, ez azért így nem igaz.

Semmi olyan statisztikai kimutatásról nem tudok, ami szerint a hajlított kijelzők gyakrabban törnének.

Persze üvegfólia nélkül ez is törik meg az is.

2019. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:

Nézd meg a Xiaomi Mi9T-t.

A kijelző szélén kívül, meglehetősen szűken kerekített, ide szerintem sík üvegfólia is jó. És egy jó ár-érték viszonyú készülék.

2019. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!