Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok kezdeni a szolgáltat...

Mit tudok kezdeni a szolgáltató által letiltott iPhone-al?

Figyelt kérdés

Nem, nem lopott😃


Csupán kaptam, nem az én nevemen van az előfizetés, sem a telefon. A telefon fele kilett fizetve a kihozatalkor 1 éve, viszont az illető nem fizette egy ideje mint kiderült, én pedig nem tudtam volna. Letiltották a tartozások miatt, viszont nincs annyi pénzem, hogy kifizessem, ráadásul papíron nem is az én kötelességem, illetve már biztos meghaladják a telefon teljes árát is..


Tudom, hogy eselytelen kifuggetleniteni, viszont nagyon szeretem és nemtudom mit csinaljak vele, mert így, hogy csak wifivel tudom használni, nem sok értelme van és egyre idegesítőbb.

Ráadásul nagyon vigyáztam ra, egy utodes vagy karc nincs rajta, hibátlan, ezért sajnalom.


Köszönöm az értelmes segítséget!



2019. aug. 9. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Papírnehezéknek tökéletes.
2019. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*Ja és az illetőt nem tudom felkeresni sem, mivel már kulfoldon dolgozik, az a szám nem elérhető ami volt neki még 1 éve (gondolom a külföldit használja), közösségi oldalakon sem tudom elérni, mindent megprobaltam. (Anyukám volt párja)
2019. aug. 9. 20:12
 3/8 anonim válasza:
100%
Nincs a neveden semmi hozzá köthető,ergo nem a te telefonod.Javaslok egy másik készülék vásárlást a te nevedre.
2019. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy alaplap csere segíteni fog rajta, de lehet, hogy többe kerülne, mint egy másik
2019. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ajtótámasznak jó.
2019. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiválóan kacsázik a vízen, ha megfelelő szögben dobod el.
2019. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen viccesnek gondolják magukat itt az emberek. Hihetetlen 😃
2019. nov. 3. 08:54
 8/8 anonim ***** válasza:

"Milyen viccesnek gondolják magukat itt az emberek. Hihetetlen 😃"

Milyen okosnak gondolja magát a kérdező. Hihetetlen 😃


Gondolom az eddigi válaszokból nem esett le, hogy a telefonodnak már nem lesz többet köze a mobilhálózatokhoz.

" Letiltották a tartozások miatt, viszont nincs annyi pénzem, hogy kifizessem,"

Hiába is fizetnél, ezt már nem csinálják vissza. De ezt te is tudod nagyon jól.

" ráadásul papíron nem is az én kötelességem,"

Papíron te egyébként se vagy jogilag semmire jogosult ezzel a telefonnal szemben, ne álltasd magad.

Add el alkatrésznek, ez a buli már megdöglött, hiába próbálod fényezni.

2019. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!