Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két telefonom van az egyiket...

Két telefonom van az egyiket nagyon ritkán használom, csak azért töltök rá, hogy ne szűnjön meg a kártyám. Legtöbbször még fel sincs töltve kikapcsolva van. Ez mi?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben tényleg alig használtam legutóbb is azért töltöttem fel mert egy ismerősömnek ezt a számot adtam meg. Amint feltöltöttem hamarosan sms érkezett, hogy egyenlegem 600-ft alá csökkent, alig tíz perc múlva pedig 300 ft alá. Hogy lehetséges ez?

Pedig legutóbbi feltöltésemkor 3000 ft-val töltöttem fel és sms-ben megkaptam az igazolást hogy egyenlegem 9.000 ft fölött van ez május hónapban történt. Hova tünt a pénzem? Én a szolgáltatóhoz fordultam aki részletes számlát kért nekem, amit majd postán kapok meg. Addig is kíváncsi vagyok a véleményetekre mi lehet ez?



2019. aug. 9. 21:55
 1/7 Fish1 válasza:
Mobilnet díjat vagy valami hasonlót nem vonnak le?
2019. aug. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Feltöltő kártyás, nincs rajta net és alig használom.
2019. aug. 10. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Uhh ez engem is érdekel
2019. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jövő hétre ígérték a kivonatot nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi áll benne.
2019. aug. 10. 23:28
 5/7 Gugu Gabor ***** válasza:
nekem vAlami olyasmi rémlik hogy a feltöltés nen az idők végezetéig szól ha nem használod akkor is eltűntetik egy idő után
2019. aug. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltatónál?
2019. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Viszont sok tarifacsomagban alapból van havi net, amit levonnak - vagy esetleg nem kapcsoltad ki a frissitések engedélyezését, az is sokba kerülhet
2019. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!