Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren már csak max.3-4...

Messengeren már csak max.3-4 óra hosszáig mutatja, hogy egy illető mikor volt elérhető, vagy csak nálam nem stimmel valami?

Figyelt kérdés
Korábban legalább egy napig mutatta, vagy talán még tovább is.

2019. aug. 9. 21:57
 1/3 Fish1 válasza:
Nálam ugyanez, de van akinél csak 1 óráig mutatja. Ezt már régebb óta észrevettem, nem tudom, mi az oka.
2019. aug. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nézegettem még este, és csak hogy meghazudtoljon, találtam olyan ismerőst, akinél 11 órával ezelőtti elérhetőséget mutatott. Viszont van akinél valóban 3 óránál nem mutat többet már régóta. Esetleg be lehet ezt állítani, vagy nem értem...
2019. aug. 10. 10:05
 3/3 anonim válasza:

Nem kell ezzel foglalkozni, az egész úgy sz*r ahogy van. A telefon meg amúgy is mindenki kezében ott van szinte egész nap.

Amúgy, az elérhetőséget ki lehet kapcsolni, akkor nem látják, hogy mikor voltál fent.

2019. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!