Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom hogy a kérdés eléggé általános és egyénhez kötött hiszen mindenki más és más funkciót beállítást felszereltséget preferál de én már tényleg nem tudok dönteni ezért arra lennék kíváncsi kinek mi jött be nagyon. Sokáig honor és huawei készülékem volt ami nagyon bejott viszont a mostani huawei helyzet miatt félve venném bármelyiket is. Ajánlásra vettem tavaly október végén egy Pocophone f1-et(xiaomi) ami nagy csalódás volt mert még egy éves sincs a telefon de elég sokszor leáll és valami az érintőképernyőjével sem 100-as van hogy újra kell indítani hogy működjön. Egyébként fényképet szépet csinál és egy töltéssel marha sokat bír ami szintén előny. De nem venném újra illetve inkább cserélném mert idegesítő hogy nem tudom sokszor használni. Nagyon régen volt Samsungom az jó volt viszont ismerősömnek most volt asszem J5(nem túl új modell tudom) de elég hamar bemondta az unalmast. Tetszik pár új modell a markából de nem tudom jó döntés lenne e. Ami mindenképpen fontos hogy jó képeket lehessen készíteni(sokat utazok és régebben nagy géppel járkáltam de nem volt túl praktikus és amilyen gépem van ahhoz hasonló képeket már egy telefon is tud készíteni) sokat birjon az aksi amennyire lehet legyen azért gyors szóval fusson el rajta egy játék ilyesmi. Nagyjából 150ezer a felső határ ár szempontból.

Nem értek amúgy ezekhez szóval nem kell támadni ha nem jól írtam valamit inkább javítsatok ki és segítsetek!


Köszönöm a válaszokat előre is



2019. aug. 10. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt akarod, hogy ne legyen probléma, akkor 150-ből vegyél egy iphone 7-et és legalább 3 évig semmi bajod nem lesz vele.
2019. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

AZ iPhone 7-et ÉN biztos nem ajánlanám. Nem azért mert nem szeretem az Apple-t, mert szerintem cseszett jó az ökoszisztéma az eszközök között, de ezen az áron.... háááát:/


Egy iPhone általában 4-5 évig kap frissítést. A 7-es most három éves lesz, és bár még 2 évig kap frissítéséket, nincs annyi funkció benne, mint egy androidosban.


A huaweies botrány már véget ért, minden visszaállt a régi kerékvágásba.


Én Samsung párti vagyok, nemrég vettem egy A50-et. A fotói elfogadhatóak, kényelmes használni. Ezen kívűl még van az A70, kicsit nagy telefon, de az árát ő is megéri. Volt már a kezemben, nagyon szép képeket készít. Menj el MediaMarktba, vagy bárhová, ahol ki tudod próbálni. Népszerű telefonok most a Samsungok, főleg az A50 és A70.

2019. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az A50-ben milyen funkció van, ami az iphone 7-ben nincs?
2019. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Picit többért, 165-ért van már Samsung S10e gyártói garanciával.

Jó képeket csinál, viszonylag kompakt a mérete, és az akkuja is elég erős.

2019. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

#3-as, hááát, nem is tudom.... Nagyobb akksi, bővíthető memória, FM rádió, és a nyitott rendszer miatt korlátokba sem ütközöl!

Egy Huawei-vel 4 évre is nyugodtan lehet tervezni (tapasztalat), de talán az 5 sem kizárt, mert nagyon jó minőségű, és jól van optimalizálva a szoftver! Ráadásul a botrány is már véget ért, újra stabil a Huawei helyzete! Ha még néhány ezrest hozzáteszel, 160 ezer Ft alatt a Huawei P30 nemcsak önmagában egy nagyon szuper felsőkategóriás, de még ránagyítva is gyönyörű képeket is csinál a kamerája, ráadásul 40 MPx teljes részletgazdagsággal, ami manapság rekord!

Vagy ahogy előttem is ajánlották, jóval olcsóbban Samsung Galaxy A70, én is ilyet tervezek venni. Bár a kamerája nem valami tökéletes, de azért elfogadható képeket csinál, a 4500 mAh akksi pedig az egyik legnagyobb a kategóriában, nem kell sűrűn tölteni! Ráadásul itt Gyakorin is többen írták már, hogy nem csak papírforma szerint, de a gyakorlatban is nagyon szuper, nem bánták meg, hogy ilyet vettek!

2019. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!