Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonon jelzi ha az ipadon...

Iphonon jelzi ha az ipadon belepnek?

Figyelt kérdés
Ipadomon en vagyok bejelentkezve, minden ami iphonomon van az ipadon is. Ha valaki mas hozza nyul es belep a kepeimbe vagy a messengerbe azt jelzi nekem?

2019. aug. 11. 11:12
 1/1 anonim válasza:
Lehet olyan opciót kiválasztani a beállításokban valahol, sajnos pontosan én sem tudom már, régen állítottam be, hogy ha belépnek az adott eszközre, akkor a hozzá csatlakoztatott email címre küldjön az Apple egy rendszerüzenetet, hogy mikor használták utoljára a készüléket. Hasonló a Facebookhoz, amin szintén be lehet állítani, hogy küldjön egy emailt minden alkalommal, amikor már gépről jelentkezel be, mint máskor.
2019. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!