Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?...

Mi baja lehet a telefonomnak? Pár napja furán viselkedik

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy egyáltalán nem érzékel a kijelző vagy rosszul érzékel. Ennek semmilyen előzménye nincs egyszer csak ilyen lesz. Utána meg viszont hirtelen jó lesz. Minden más jól működik rajta, egyéb tünete nincs. Az "indítsd újra" Egy iphone se-ről van szó, gyári még a kijelzője. A kijelző jobb felső sarka viszont egy kicsit már elvált (2 éve ilyen) ennek lehet hozzá köze?

2019. aug. 11. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az nem a kijelző, hanem az érintőüveg, ami az LCD felett helyezkedik el.

Digitizer néven is fut, cserélni kellene, gondolom.

Nemrég találkoztam egy kínai utángyártott selejttel, az is furcsán viselkedett, csak ez volt a baja.

2019. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Na nekem egy képernyőbetörés után kellett cserélni, elvileg az Apple daját, utángyártott képernyője került rá, mégis ritkán a jobb alsó sarokban érzékeli, hogy mintha ott tartanám az ujjamat, ott nyomkodnám a telefont. Ez akkor idegesítő, mikor írok egy üzenetet, és az enter gombot érzékeli a telefon, és leugrál sorokat. Ezeket utána törölnöm kell, éss okszor olyankor is félreérzékel. Én emiatt nem ajánlom, hogy kicseréltesd, mert így, kézzel belenyúlva már nagyobb az esélye, hogy ronts a helyzeten, ha nem teljesen vérprofi a szerelő.
2019. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 2

De az sem a szerelés miatt van, hanem mert utángyártott, nem eredeti minőség.

Ilyenkor, ha nem túl drága, célszerű többet rendelni, több helyről, beragasztás előtt pedig tesztelni.

2019. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!