Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi A2 Lite vagy Huawei...

Xiaomi Mi A2 Lite vagy Huawei Y6 2019 lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Az áruk megegyezik, és nem tudok dönteni. Anyukámnak lenne, semmi különösen komolyra nem használná, a lényeg, hogy megbízható legyen, stabilan működjenek rajta a népszerűbb applikációk és a net, legyen jó a vétel (hangminőség stb.), és ne menjen tönkre 1 év után.


Aki ért a telefonokhoz, a specifikációk (és esetleg a tapasztalatok) alapján melyiket ajánlaná? Köszönöm előre is, ha valaki segít! :)


2019. aug. 11. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én mi a2-t használtam szerintem alapjáraton egy nagyon jó kis készülék plusz Android one programos ezáltal a szoftvere naprakész. Szerintem azt kéne bennetek vagy akár mi a3-at persze ha szántók rá annyit.
2019. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én mi a2-t használtam szerintem alapjáraton egy nagyon jó kis készülék plusz Android one programos ezáltal a szoftvere naprakész. Szerintem azt kéne bennetek vagy akár mi a3-at persze ha szántok rá annyit.
2019. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem xiaomi. Megszerettem nagyon :)

Én egy Mi A1-et használok jelenleg (kb 1,5 éves) és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Gyors, nem fagy le, cserben még nem hagyott. Egyedül az akkumulátora lehetne jobb.

Konkrétan nem néztem meg a 2 típust, gyorsan áttekintettem, papíron elméletileg jobb is a xiaomi

2019. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is Xiaomi. Igazából én is csak gyorsan ránéztem a neten, de ugye a szembetűnő különbségek:


Xiaomi:

- Processzormagok száma: 8

- 4 GB RAM

- Akkumulátor 4000mAh


Huawei:

- Processzormagok száma: 4

- 2 GB RAM

- Akkumulátor 3020 mAh


Vagyis a Xiaominál attól függ, hogy melyik változatra gondoltál. Mármint, nem mindegyik 4 GB RAM-os. Mindenesetre, bármelyiket is nézted, akkor is Xiaomi. :)

2019. aug. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi A2. Apukám vesz Redmi Note 7-et kíváncsi vagyok ez kapja majd e frissítéseket nem úgy mint a 4A.. egy utolsó esély a xiaominak.
2019. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!