Android vagy IOS?

Figyelt kérdés

Helló!


A napokban rervezem egy új mobiltelefon vásárlását, mert a régi sajnos tönkrement. ( Samsung Note 4 )

A kérdésem az, jogy milyet ajánlanátok?

Ami fontos az az, hogy évekre jó legyen. Nem akarok évente telefont venni.

Iphone-ba is gondolkozok, de mivel évek óta nem volt iphone telefonom, nem tudom mit változott a 3GS óta. Amit én nézegettem eddig:

Iphone XS Max,Iphone XS, Samsung Note 9 - 10 plus, Asus Z6, Xiaomi mi 9.

Nem vagyok nagy márka függő.



2019. aug. 12. 06:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem maradj a samsungnál.

Galaxy S,vagy Note szériában biztos nem csalódsz

2019. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%

Mindegy mit tervezel, nem úgy lesz. A technika gyorsabban fejlódik, mint hinnénk, így csak akkor tudod követni, ha évente cseréled a telefonodat.


Én a magam részéről nem vagyok telefonfüggő. Egyszerű Xiaomi MI A1 androidos van (1,5 éves), a célnak megfelel. Ez 4G-s de már létezik 5G elérés. Vezetékről tölthető, de van már anélküli technológia is. Sima telefon, pedig létezik már széthajtható is. Nem lehet követni mindent, így is, úgy is elavul hamar.

2019. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Android is mindent tud ugyanúgy csak nem kerül sok szàzezerbe. Én imàdom az androidot.
2019. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Én is az Androidra szavazok! A nyitott rendszer miatt nem ütközöl korlátokba, ráadásul nagyobb akksi és bővíthető memória, mindenképp Samsung vagy Asus a legelőnyösebbek!
2019. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Note 10 Plus
2019. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Na vmelőrendeltem a note 10 plus-t.

Remélem bírni fogja addig mint a note 4.

2019. aug. 12. 18:56
 7/21 anonim válasza:
39%

Én inkább IOS-t ajánlottam volna. Korábban én is elutasítottam a százezres telefonokat, aztán egy nagyobb küldöldi utazás kapcsán úgy döntöttem, hogy veszek egy megbízható, magasabb árkategóriás telefont, így került hozzám az iPhone 6s-em, ami három éve hű társam. A korábbi telefonjaim maximum fél évig bírták normálisan, utána lefagytak, akadoztak, kevés volt a memória bennük, egyre több furcsa bajuk lett, és két évnél tovább nem bírták. Ez a telefonom most nyáron volt három éves, tökéletes állapotban van kívülről is, persze van rajta tok és fólia, de belülről is. Soha, egyetlen egyszer sem kellett újraindítanom amiatt, hogy lefagyott, és nem túlzok. Lehet, hogy drágább a Samsungoknál, de a többi telefonmárkával ellentétben ők párévente piacra dobnak egy modellt, aztán azt tökéletesítik max, de nem adnak ki minden évben 10 új, teljesen más típusú telefont, így ergo többet foglalkoznak azzal az eggyel.

Nyilván mindenki azt ajánlja,amit ő is használ, de tapasztalatból mondom, ha egyszer kipróbálsz egy újat, jobbat, akkor már érezni fogod a régi hiányosságait.

2019. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
Az android (is) jó, de ne Samsung, két év és dobhatod a kukába...Akkor már tényleg inkább Xiaomi, Meizu, Oppo, Honor...
2019. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

"de ne Samsung, két év és dobhatod a kukába"


Akkor most dobjam ki az 5 éves tökéletesen működő Galaxy S5-ömet? Gratulálok tapasztalatlan vagy de azért osztod az észt!

2019. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
Nekem még nem volt olyan ismerősöm, aki a Samsungját megtartotta volna két évnél tovább, mindig volt valami bajuk vele, érdekes...Pedig sokaknak van, szóval legalább annyira tömegtelefon úgymond, mint az iPhone.
2019. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!