Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok telefonálni?

Miért nem tudok telefonálni?

Figyelt kérdés

Telenoros, kártyafüggő Huawei P9 lite (2017) telefonon az utóbbi időben nem lehet normálisan telefonálni. Ha felhívok egy számot, az első néhány másodpercben hallom a hívott felet, de ő nem hall engem, majd nem sokkal ezután már én sem hallom őt, de a hívás ugyanúgy megy tovább. Egyik félnél sincs lenémítva a hívás, viszont amikor felhívok valakit kiír egy olyat a telefon, hogy feltételes hívásátirányítás engedélyezve. (Ennek lehet köze a problémához?)

A sim kártyát áttettem egy másik telefonba, azzal tökéletesen működött a hívás, szóval valószínűleg a telefonnal van probléma.

Korábban lehetett rendesen telefonálni vele, és elvileg nem történt vele semmi, egyszer csak megjelent ez a probléma, és azóta nem is működik rendesen. SMS-t küldeni és fogadni lehet vele, és a messenger és viber hívások is működnek, szóval csak a rendes telefonálással van probléma.

Csináltam rajta egy gyári visszaállítást, de ez nem segített semmit, a probléma ugyanúgy fennáll.

Az lenne a kérdésem, hogy mi okozhatja ezt, és hogy itthon meg lehet-e csinálni vagy mindenképpen szervízbe kell vinni?



2019. aug. 12. 19:38
 1/2 Mr. V. ***** válasza:
100%

Próbálkozz a jól bevált GSM hívással ne a 3G, 4G és hasonlókkal, mert teljesen más a kódolásuk. Elképzelhető, hogy az segít, ha más kodeket használ a hangátvitelhez.



Beállításoknál a preferált hálózat részen tudod kiválasztani. Maximum 2G legyen és próbáld úgy!


A feltételes átirányítás annyit tesz, hogy be van kapcsolva a hangpostád és az a feltétele az átirányításnak, hogy ugye foglalt a számod.

Ha nem akarsz átirányítást, kapcsold ki a hangpostát!

2019. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"feltételes hívásátirányítás engedélyezve. (Ennek lehet köze a problémához?)"

Nem.

2019. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!