Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy a40 vagy...

Beribá00 kérdése:

Samsung Galaxy a40 vagy Xiaomi Redmi Note7?

Figyelt kérdés

A két telefon "viszonylag" egy árban van,melyik éri meg jobban?

yt-ra facebook meg kisebb játékokra használnám


2019. aug. 13. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Méretben jelentős különbség van!!

Alapvetően szerintem ez döntsön.

2019. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Igazából döntetlen. A40nek jobb a kijelzője, előlapi kamerája, és pár olyan cucc van ami a másikba nincs.


RN7nek jobb az üzemideje (nagyobb akku), 48Mpx a hátsó kamerája (de, hogy valójában melyik csinál jobb képeket azt nem tudom megmondani), gondolom több szoftverfrissítést kap.


RN7 nagyobb A40nél, ha az számítana neked.


Talán RN7et venném.

2019. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Méret igazából tök mindegy csak ne essen ki a kezemből,ennyi a lényeg,így mérettől függetlenül melyiket lenne érdemesebb?
2019. aug. 13. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

"ne essen ki a kezemből"


Akkor A40.

2019. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És az A40 eleget tud tenni az én kéréseimnek?Yt facebook kisebb játék,nem szeretném hogy lefagyjon ilyenek,nagyon köszi a segítséget mindenkinek!!
2019. aug. 14. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!