Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus 7 pro vagy Huawei p30...

Oneplus 7 pro vagy Huawei p30 pro?

Figyelt kérdés
Ezen két mobil között vacillálok de nem tudom melyik mellett döntsek.
2019. aug. 13. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagyobb akksi, bővíthető memória, gyorsabb LTE-bitráta és a jobb fényképező miatt én a Huawei-t választanám! Meg amúgy tapasztalatból egy Huawei-vel akár 4 évre is bátran tervezhetsz, szuper minőség!
2019. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Brandon41 ***** válasza:
Én ha tehetném megint a oneplus 7 pro-t választanám (mondjuk nem is volt más opció). Ezelött 2 évig egy oneplus 3t-t használtam az mindvégig hibátlanul működött. Idén nyáron váltottam a gyártó legfrissebb eszközére, nagyon jó, nagy tárhelye van (8/256), jó képeket készít. Megjelenéskor ez volt az egyetlen UFS 3.0-val szerelt telefon a piacon. Nézzél mindkettőről teszt videót, és akkor majd jobban eltudod dönteni, hogy melyiket válaszd.
2019. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na hát ezekkel vacillálok énnis amiket írtatok mindkettő nagyon jó
2019. aug. 26. 01:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Na hát ezekkel vacillálok énis amiket írtatok mindkettő nagyon jó
2019. aug. 26. 01:15
 5/5 Brandon41 ***** válasza:
Ha nem tudsz dönteni, akkor vedd az olcsóbbat, vagy amelyikhez jobban húz a szíved.
2019. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!