Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone-ról szerintetek...

Az iphone-ról szerintetek végleg el fog tűnni a home gomb? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Lehet hogy a 8-as lesz az utolsó ilyen modell?Mégiscsak ikonikus a kerek home gomb az elején,nem?

2019. aug. 14. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az újakon már két éve nincs és nem zavar senkit. Meg kell szokni a gesztusvezérlést. Egy idő után jobban kézre áll, mint a gomb.
2019. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha jön megint frissített iphone se akkor abba lehet tesznek home gombot.
2019. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
#2 miért tennének? A teli kijelző a divat mindenhol, minél kisebb kávával.
2019. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3# nem mondtam biztosat! Csak hogy esélyes.
2019. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

androidon is kezd eltünni

szerinten senkit se zavar mert akkor miért veszik meg?

2019. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan gyártói fejlesztések, amik már túllőnek a célon, és a felhasználó egyik igényének túlzott kielégítése a másikat sérti.

Egyre kisebb kávát akartak az emberek mert klassz, de a notch és a fúrt kijelző sokaknak nem tetszik. A home gombot is elhagyták. A nagyobb kijelzők többet fogyasztanak, de az emberek nem kisebb, hanem nagyobb üzemidőt akarnak. Így a telefonok is egyre nagyobbak, ami szintén visszaüt, mert egy kézzel nem lehet használni őket, normál zsebben nem férnek el. Bizonyos fejlesztések inkább látványosak és érdekesek, mint hasznosak. Ilyen a minél kisebb kijelzőkávák erőltetése is.

Szerintem végleg eltűnik a home gomb. Pedig az abba épített ujjlenyomat olvasónál még nem találtak ki jobbat. Persze meg lehet szokni mindent, de sajnos a fejlődést nem csak a hasznosság hajtja előre, hanem az újdonság és a különlegesség varázsa még fontosabb is.

2019. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még home gombos van és nem akarok váltani, remélem, sokáig kibírja még, szeretem a klasszikus dizájnt...amúgy pletyka szerint lesz megint ilyen 5s/se kaliberű telcsi valamikor, bár az tényleg hangyatelefon.
2019. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!